Rob Halford. Wyznanie. Autobiografia wokalisty Judas Priest

O zespole Judas Priest do tej pory słyszałam niewiele. Znam kilka ich piosenek, ale nie słuchałam ich zbyt często. Kiedy zobaczyłam zapowiedź autobiografii Roba Halforda, czyli wokalisty Judas Priset, to uznałam, że nie jest to książka dla mnie. Jednak przeczytałam opis tej książki i mnie zaciekawił. Pomyślałam, że to może być ciekawa podróż do świata muzycznego i do tego na przestrzeni wielu lat.

W momencie, gdy w dłoniach miałam już książkę „Wyznanie” to nabrałam wątpliwości. Pomyślałam, że skoro jest to autobiografia napisana przez muzyka to może ją się ciężko czytać. Na szczęście tak nie było. Tę książkę czytało się bardzo łatwo i przyjemnie. Zostałam zaskoczona także treścią. Mimo, że niezbyt interesuję się Halfordem to jego życie okazało się być bardzo ciekawe. Pięćdziesięcioletnia kariera muzyczna obfitowała w wydarzenia, o których nigdy bym nie pomyślała. Książka Halforda pokazała mi nie tylko jego drogę kariery, ale także jak zmienił się świat przez ostatnie dekady.

Książka „Wyznanie” mimo, że czasem opisuje smutne wydarzenia, to została napisana z humorem. Pokazuje całe życie muzyka, które w ostatnich kilkudziesięciu latach niesamowicie się zmieniało. Dowiedziałam się, jak wyglądała jego droga do sukcesu, a raczej drogi, bo próbowała niejeden raz. Jestem zachwycona książką i cieszę się, że ją przeczytałam. Pokazała mi życie muzyka, który w życiu dużo przeszedł, ale się nie poddał i mam wrażenie, że w wieku siedemdziesięciu lat jest szczęśliwy.

Informacje dodatkowe o Rob Halford. Wyznanie. Autobiografia wokalisty Judas Priest:

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2021-05-19
Kategoria: Muzyka, film
Tytuł oryginału: Rob Halford. Confession
Dodał/a opinię: aaniaa1912

Zobacz opinie o książce Rob Halford. Wyznanie. Autobiografia wokalisty Judas Priest

Kup książkę Rob Halford. Wyznanie. Autobiografia wokalisty Judas Priest

Siemowit Zagubiony