Romans pod choinkę

Czytaliście książkę "Świąteczne nieporozumienie"? Podobała Wam się? Jeśli tak, to koniecznie zapoznajcie się z kolejną książką pani Katarzyny Bester.

"Romans pod choinkę" to przede wszystkim książka o miłości, która potrafi być tak silna, że pokona wszystkie przeszkody.

"Najważniejsze jest nie to, co możesz zobaczyć, ale to, co możesz przeżyć".

Ray Colton to przyjaciel Harper i Holdena, których poznajemy w pierwszej części. Ray zalicza dziewczyny na jedną noc i nie ma szans, żeby się zakochał. Do czasu, aż pewien incydent, w którym mężczyzna może się wykazać, stawia na jego drodze Everly. Dziewczyna jest bardzo piękna i od razu wpada w oko Rayowi, jest tylko jeden mały problem, Everly jest niewidoma. Ray stara się tym w ogóle nie przejmować i między tą dwójką nawiązuje się romans. Jednak nie będzie on trwał długo bowiem dziewczyna za miesiąc wyjeżdża.

Ta książka wprowadza nas w świat osób niewidomych, pokazuje ich codziennie życie oraz determinację w byciu samodzielnym, ale również pokazuje, że nawet taki zatwardziały kawaler jak Ray, który ma ogromne powodzenie u kobiet i mógłby mieć każdą, może się zakochać w zwykłej dziewczynie, a do tego niewidomej i nie będzie to dla niego żadną przeszkodą.

Książka jest pełna humoru. Niektóre sytuacje i dialogi między bohaterami doprowadzą czytelnika do łez.

Historia jest tak ciekawa, że wciąga od samego początku i ciężko się od niej oderwać.

Informacje dodatkowe o Romans pod choinkę:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-10-13
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Romans pod choinkę

Kup książkę Romans pod choinkę

Słodki kłamca
Katarzyna Bester0
Okładka ksiązki - Słodki kłamca

Mówią, że kłamstwo ma krótkie nogi. W tym przypadku - uwodzicielski wzrok i przyciągający magnetyzm. Świat Stelli legł w gruzach, kiedy...

Serce Noelle
Katarzyna Bester0
Okładka ksiązki - Serce Noelle

Gdy przeszłość odbiera świętom ich magię Ośnieżony Londyn wygląda bajecznie, zwłaszcza przez przystrojone bożonarodzeniowymi światełkami okna niewielkiej...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;