Rozgrywający

Historia Eryka porusza ważne tematy z którymi muszą zmierzyć się niektórzy zawodnicy sportu,którzy doznali kontuzji.Powrót do sprawności oraz wsparcie najbliższych są istotne.
Autorka kładzie nacisk na walkę o to,co się kocha i z czym musi się zmierzyć,aby demony przeszłości nie powróciły.Rani to dusze i ciało,że trzeba wreszcie spojrzeć inaczej na przyszłość.

Świetnym pomysłem na fabułę były rozdziały z różnych przedziałów czasowych-przeszłości i współcześnie.Daje do pełny obraz historii i problemów z którymi bohaterowie się zmagali.Niestety nie wszystko z przeszłości zostało przepracowane i trzeba pomocy,aby wreszcie zacząć żyć pełnia życia.

Muszę się przyznać,że w pewnym momencie powieści czułam zdezorientowanie i szok poznawanymi wydarzeniami.Zadawałam sobie pytanie:kto?Jak?Z kim? Aż nagle wszystko się wyjaśnia czując zaskoczenie dalszymi losami postaciami.

Jest to bardzo emocjonująca historia z walką ze swoimi słabościami oraz przeszłością,która nie została rozliczona.
Jestem zachwycona tą powieścią!!!Pokazuje,że nigdy nie wolno się poddawać oraz trzeba walczyć o szczęście swoje i najbliższych.Osiągniecie sukcesu sportowego jest marzeniem każdego zawodnika,a szczęście rodzinne jest spełnieniem waszystkich marzeń i o nie zawsze warto walczyć!!!

Ta historia dogłębnie mnie poruszyła sprawiając łezkę w oczach.Będę do niej niejednokrotnie wracać.A teraz czekam na kolejną część serii🔥

Jest to naprawdę wspaniała historia i polecam ją wszystkim

Informacje dodatkowe o Rozgrywający:

Kup książkę Rozgrywający

Biegacz
Anne Marie0
Okładka ksiązki - Biegacz

Czy dasz się porwać zakazanym uczuciom? Mateusz to wschodząca gwiazda futbolu amerykańskiego. Pewny siebie, charyzmatyczny i przystojny, z łatwością zdobył...

Skrzydłowy
Anne Marie0
Okładka ksiązki - Skrzydłowy

Czasem trzeba spaść ze szczytu na samo dno, by móc wzlecieć jeszcze wyżej niż do tej pory W życiu Piotrka liczą się tylko trzy rzeczy: imprezy, kobiety...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;