Ryzyko gangstera

Tom 3 cyklu Gangsterzy

Po poprzednich dwóch częściach spodziewałam się równie dobrej książki i oczywiście się nie zawiodłam.

Trzeci z członków rosyjskiej mafii, tym razem sam szef. Siergiej to taki typ mężczyzny, który twardo stąpa po ziemi, wydawać by się mogło, że jego poczucie humoru sięga poniżej zera 😅. A jednak gdzieś pod tym surowym wyglądem kryją się uczucia, które niezmiennie darzy do dziewczyny, w której zakochał się jeszcze za dzieciaka.

Ava to natomiast twarda kobieta, która sama na własna rękę stara się rozwiązać wszystkie problemy, by ochronić tych, na których jej zależy. Życia lekkiego nie miała. Jej największym problemem jest amnezja, z którą stara się walczyć. Na ratunek przychodzą jej zielone oczy, które śnią jej się co noc.

Co tu dużo mówić, serię gangsterów po prostu uwielbiam. Książki czyta się bardzo przyjemnie i szybko. Ta historia (jak i poprzednie) wciągnęła mnie od pierwszych stron.

Czytałam niektóre opinie, w których czytelnicy narzekają na język. Cóż, jeśli sięgając po książkę z wątkiem mafijnym i spodziewacie się czegoś w stylu „Pana Tadeusza” to no cóż, rozczarujecie się 😂.

To mafia tam przekleństw używa się zamiast przecinków, wiec ta książka i tak w łagodnym stopniu to odzwierciedla.

Czy sięgnę po kolejną część? Oczywiście już nie mogę się doczekać, co będzie w sobie skrywać. A serię Gangsterów gorąco wam polecam.

Informacje dodatkowe o Ryzyko gangstera:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-07-22
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Zobacz opinie o książce Ryzyko gangstera

Kup książkę Ryzyko gangstera

Knox
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Knox

Dla Knoxa Storm Riders MC jest rodziną. Nie potrzebuje nikogo innego. Caroline to przeszłość i to taka, do której nie chce wracać. A jednak, kiedy dziewczyna...

Storm
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Storm

Chociaż poznali się wiele lat temu, dopiero teraz mogą zbudować coś prawdziwego. Jej tajemnica zmieni ich życie na zawsze... Summer jest samotną matką...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;