Rzeźbiarz łez

Historia rozpoczyna się w sierocińcu, jej głównymi bohaterami są Nica, która od zawsze marzyła o rodzinie i Rigel, chłopak który budzi w niej największy niepokój. Gdy rodzina Milliganów postanawia adoptować ich razem, Nica stara się zrobić wszystko by nic i nikt nie zniszczył jej najwiekszych marzeń.

Już sam prolog bardzo mnie urzekł. Później, nieco znudzona początkiem, zaczęłam się zastanawiać, po co ja właściwie wzięłam się za książkę z takiego gatunku. Kolejne strony tak mocno porwały moje serce, że natychmiast przestałam żałować.

Ogrom wylanych łez, przyspieszone bicie serca, wstrzymywanie oddechu - to wszystko co z Tobą zrobi ta książka. Jest pełna bólu, nienawiści, miłości, szczęścia i ogromnego cierpienia. Czytając pierwsze rozdziały pomyślałam sobie „przecież tu się nic nie dzieje, zero akcji”, ale dzieje się znacznie więcej, dzieją się największe emocje jakie tylko można zmieścić w jednej powieści.

Absolutnie polecam tą książkę, tylko najpierw zaopatrzcie się w duże opakowanie chusteczek.

Informacje dodatkowe o Rzeźbiarz łez:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2023-09-27
Dodał/a opinię: MarlenaMecka

Tagi: Dzieci od ok. 11 lat

Zobacz opinie o książce Rzeźbiarz łez

Kup książkę Rzeźbiarz łez

Siemowit Zagubiony