Scandals.com

”Scandals.com” jest historia młodych osób,którzy są na początku swojej drogi w dorosłość.Czas szkolny ma to do siebie,że można szaleć,bawić się i beztrosko żyć-bo nie trzeba martwić się o sprawy finansowe.Gdy się ma bogatych,wpływowych rodziców to ta zabawa jest lepsza.Zawsze wyciągną z tarapatów,bo mogą i chcą!
Fabuła książki opiera się na relacji głównych bohaterów.Jest ona bardzo zmienna i nieprzewidywalna.Z początku irytowało mnie zachowanie Axel’a.Dążył do upragnionego celu-niekoniecznie dobrego…z czasem pokazał lepsza twarz-i mi tym zaimponował.Przemiana Julii wzbudziła we mnie pozytywne uczucia,ponieważ zmieniła się-walcząc o siebie.
Nie zabrakło relacji z przyjaciółmi,zabawy gdy nie ma rodziców i intryg,aby ośmieszyć innych.Beztroska jest często początkiem kłopotów.Daje ona historii wielowątkowości i z zainteresowaniem czyta się książkę.

Autorka porusza bardzo ważny temat dodawania zdjęć i filmików do internetu,by ośmieszyć bądź wzbudzić sensacje.Takà stroną jest scandals.com dla którego młodzi ludzi zrobią wiele,aby być popularnym i ważnym w szkole.Taka strona nie jest niczym pozytywnym,ponieważ młodzież komentuje,dodaje filmiki bez nadzoru.Nie liczy się z konsekwencjami i uczuciami osób,którzy są uwidocznieni na tych nagraniach.Powieść obrazuje problemy obecnej młodzieży.

Jeśli lubicie książki young adult to musicie ja przeczytać.Barwność fabuły oraz poruszane tematy są gwarancja na świetna historie,która do ostatniej strony trzyma w napięciu.
Polecam

Kup książkę Scandals.com

Matteo
Marta Zbirowska0
Okładka ksiązki - Matteo

Matteo Castelli jest synem, a zarazem następcą bezwzględnego capo Nowego Jorku. Kiedy wpada do domu publicznego prowadzonego przez znajomą burdelmamę,...

Damiano
Marta Zbirowska0
Okładka ksiązki - Damiano

Sofia Esposito wie, że już niedługo zostanie jej odebrana wolność. Wyjdzie za mąż za mężczyznę, którego nie wybrała. Za kogoś, kto będzie traktował ją...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;