Scandals.com

Julia Tate to dziewczyna skryta i skromna. Skupia się na nauce, bo to dla niej klucz do przyszłości. Ze wsparciem rodziców jest w stanie osiągnąć wiele. Niestety ma pewien sekret - sypia ze swoim nauczycielem.
   Axel Holden jest zupełnie inny od Julii. Ten chłopak ma uwagę rówieśników - jest kapitanem szkolnej drużyny koszykówki. To natomiast nie jest ideałem jego rodziców, którzy widzą syna w innej dziedzinie życia stawiając mu za wzór właśnie Julię.
   Axel ma dość - wziął Julię na swój cel. To właśnie on podesłał kompromitujący filmik dziewczyny z nauczycielem dyrektorowi szkoły a później kolejny zamieścił na stronie internetowej scandals.com. Ale nie przewidział tego, że w konfrontacji z nim Julia zachowa się zupełnie inaczej, niż tego oczekiwał. Tym samym rozbudziła w nim fascynację swoją osobą.
    Co chce osiągnąć Axel? Co zrobi Julia? W jakim kierunku rozwinie się ich dalsza znajomość? Co się wydarzy w szkole? Co zrobią ich rodzice? A co z kochankiem Julii?

Marta Zbirowska dała się poznać powieściami nasyconymi emocjami. Wzbudzającymi różnorakie emocje, które zapadają w sercu na długo. Po każdą nadchodzącą premierę czekam z niecierpliwością.
    "Scandals.com" to powieść na osób, które ukończyły 16 lat. Znajdziemy w niej między innymi hejt czy przemoc i tego nie należy naśladować. #stophejt na poczet empatii, akceptacji i wsparcia.
   Julia to dziewczyna młoda i uzdolniona. Niestety ulokowała swe uczucia w dużo starszym od siebie nauczycielu. Pogubiła się. I to jej jedyne zawinienie. Ta kobietka nie miała poza tym rys i skaz. Bardzo sympatyczna i  budząca cieplejsze uczucia. Fajnie wykreowana. Realna ale nie przekoloryzowana.
   Axel to typ buntownika. Zazdrosny sięgnął po coś, czego nie można. Jego czyny były haniebne ale tutaj należy przyjrzeć się z bliska jego sytuacji. Presji, jaką wywierali na niego rodzice zamiast zaakceptować jego plany i dopingować go. Tak na dobrą sprawę Axel ta fajny chłopak jeśli dać mu szansę się wykazać. Przy bliższym poznaniu zdecydowanie zyskuje.
    Bardzo dobrze autorka rozbudowała tło wydarzeń. Drugie dno wszystkich sytuacji, które ładnie nasyciły fabułę. Wydarzenia, które wciągały w wir. Wątki, które testowały moją cierpliwość. Niektóre sytuacje trzymały w napięciu dostarczając adrenaliny i całego wachlarza emocji. A to dobrze świadczy o powieści.
    Powieść czytało mi się w miarę szybko. Zwraca uwagę na poważne kwestie pokazując prawdę samą w sobie. Zwraca uwagę na to, by być empatycznym, szczerym i dobrym człowiekiem. Karma kiedyś dosięgnie - wystarczy uzbroić się w cierpliwość.
   Bardzo fajna lektura z dopracowanymi bohaterami i trafnie dobraną fabułą. To książka dla czytelników szukających wrażeń i historii mocno osadzonej w rzeczywistości.

Polecam

Kup książkę Scandals.com

Damiano
Marta Zbirowska0
Okładka ksiązki - Damiano

Sofia Esposito wie, że już niedługo zostanie jej odebrana wolność. Wyjdzie za mąż za mężczyznę, którego nie wybrała. Za kogoś, kto będzie traktował ją...

Matteo
Marta Zbirowska0
Okładka ksiązki - Matteo

Matteo Castelli jest synem, a zarazem następcą bezwzględnego capo Nowego Jorku. Kiedy wpada do domu publicznego prowadzonego przez znajomą burdelmamę,...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;