Słodka rewolucja

Alice to kobieta, która od najmłodszych lat borykała się z niechęcią rówieśników. W szkole często była pośmiewiskiem, co głównie spowodowane było jej większa wagą. Jako dorosła kobieta plus size zyskała więcej pewności siebie i charakteru. Spełniła swoje marzenia, została cukiernikiem, a także właścicielką cukierni. Niestety jej zakład nie funkcjonował prawidłowo, dlatego poprzedni właściciel poprosił o pomoc znanego specjalistę. Nieoczekiwanie okazał się nim być mężczyzna, którego Alice bardzo dobrze znała.
Nathan to pewny siebie, arogancki, a często także opryskliwy mężczyzna specjalizujący się w ratowaniu upadających restauracji. W czasach szkolnych kariera sportowca stała przed nim otworem, jednak kontuzja zrujnowała jego marzenia. Wtedy okazało się, że radzi sobie z sukcesami w branży gastronomicznej.
Czy Alice i Nathan zdołają się dogadać? Czy mężczyzna pomoże kobiecie? Czy Alice będzie na tyle silna by postawić się mężczyźnie? Czy Darcy zmieni swoje nastawienie i postępowanie? Jak ułoży się relacja pary? Jak ostatecznie potoczą się ich losy?
Pełna humoru, wzruszeń, zwrotów akcji, ale także intryg i kłamstw historia. Pokazuje zmiany jakie zachodzą w bohaterach, a także rodzącą się między nimi relację. Nie brakuje również gorących i namiętnych scen. Świetnie wykreowani bohaterowie. Alice pokochałam już od pierwszych stron. Bohaterka, z którą można się utożsamić. Silna, pewna siebie, nie bojąca się stawiać czoła przeciwnościom. Nathan z kolei początkowo był totalnym dupkiem! Ale dupkiem, który miał w sobie jakąś nutkę czegoś, co przyciągało. Z czasem zmienił się i otworzył przed najbliższymi.
"Słodka rewolucja" to książka, która pokazuje jak okrutni potrafią być młodzi ludzie, często bez powodu niszcząc życie i samoocenę innych. Niejednokrotnie prześladowcy nie zmieniają się nawet, gdy dorastają. Jako dorośli także potrafią krzywdzić i ranić, kłamiąc i knując okrutne intrygi. Ogromnym plusem tej historii jest dla mnie pokazanie bohaterki plus size, co nie trafia się często w książkach. Nie jest to kobieta o idealnych wymiarach modelki, tylko prawdziwa kobieta z krwi i kości. W końcu można się z taką utożsamić i poczuć się jak to jest być  jej skórze.
Raaany, ale to była świetna książka! Jestem tą historią zachwycona! Lekka, przyjemna i niesamowicie wciągająca opowieść o dwójce młodych ludzi, których początkowa nienawiść zmienia się w coś naprawdę pięknego. Jest to zdecydowanie genialny debiut Autorki. Kinga, gratulacje! Czekam na kolejne Twoje książki, po które na pewno sięgnę, a do "Słodkiej rewolucji" na pewno jeszcze wrócę i to nie jedne raz.
Gorąco i z całego serca polecam tę książkę. Po prostu musicie ją przeczytać.
Dziękuję Niegrzeczne Książki oraz Kinga Godurowska za egzemplarz do recenzji.

Informacje dodatkowe o Słodka rewolucja:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-07-27
Tytuł oryginału: Słodka rewolucja
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: zaczytanaEdyta

Zobacz opinie o książce Słodka rewolucja

Kup książkę Słodka rewolucja

Słodka nienawiść
Kinga Godurowska0
Okładka ksiązki - Słodka nienawiść

Zabawny romans biurowy z ciałopozytywnym przesłaniem! Lana Wood jest przebojową i optymistycznie nastawioną do życia kelnerką, która określa się mianem...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;