Słodka rewolucja

„Coś mnie do Ciebie przyciąga i nieważne jak bardzo się staram, nie jestem w stanie nad tym zapanować”

Czy nienawiść z młodości, może przerodzić się w pozytywne uczucie?

Czy obsesja na czyimś punkcie, może być tak na prawdę fascynacją drugą osoby?

Jak cienka jest granica między nienawiścią a miłością?

Alice, pasjonatka smakowitych słodkości, próbuje uratować przed upadkiem swój, nowo nabyty słodki biznes. Niestety jedynym człowiekiem, który jest w stanie dokonać cudu i tchnąć życie w jej wymarzoną cukiernię jest Nathan Darcy, świetny w swoim fachu specjalista od naprawiania tego typu biznesów.

Jest jednak mały problem, oboje mają złe wspomnienia z przeszłości związane bezpośrednio ze swoimi osobami i w dodatku, wzajemnie się szczerze nienawidzą. Jednak, gdy codzienne przebywanie, oprócz słownych potyczek, nierzadko krzywdzących i pełnych pogardy, zmienia się nagle w coś zgoła innego, a sami zainteresowani, zaczynają zmieniać wzajemne postrzeganie siebie, zaczyna się konkretna rewolucja i to taka, w której znajdziemy wszystkie emocje, począwszy od tych najgorszych, bolesnych, negatywnych, a skończywszy na tych wszystkich, które mogłyby zwiastować Happy End….

Ale czy na pewno?

Łatwo nie będzie, bo ich relacja niezrozumiała jest ani dla nikogo, ani przede wszystkim, dla nich samych.

„Słodka rewolucja” to debiutancka książka naszej cudownej Kingi Godurowskiej. Świetna historia, napisana z sercem, pasją i całym uczuciem włożonym w fabułę, co sprawia, że czyta się ją tak fajnie, że wciąga czytelnika bez reszty.

Hate/Love przedstawione na prawdę w mocny sposób, tak jak i zaskakujące zwroty akcji, które ani trochę nie zdradzają, aż do końca książki, w jaki sposób może skoczyć się ta historia. Dwoje zagubionych, w swoim świecie cierpienia, ludzi, spowodowanego utratą najbliższych, radzących sobie z tym w taki sposób, który czasem może zranić ich samych, a czasem kogoś na kim, czego sami do końca nie wiedzą, może im cholernie zależeć.

Zarówno Alice jak i Nathan, to bardzo wyraziści w swoich uprzedzeniach bohaterowie, których toczą walkę, w której zapowiada się wiele słownych, ale nie tylko, bitw, o bardzo zaskakującym finale.

Tak na prawdę możemy ich poznać, dzięki rozdziałom pisanym z perspektywy, każdego z nich, a co za tym idzie, możemy spróbować zrozumieć ich samych, ale także pobudki jakie nimi kierują.

Reasumując „Słodka rewolucja” to świetna historia, z którą bardzo miło spędziłam czas, i którą gorąco Wam polecam. Znajdziecie w niej dużo słodyczy, niemało goryczy, śle też odpowiednią dawkę pikanterii!

Dziękuję autorce oraz wydawnictwu,  za przyjemność jakim jest bycie jednym z ambasadorów tej wyjątkowej historii !

Informacje dodatkowe o Słodka rewolucja:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-07-27
Tytuł oryginału: Słodka rewolucja
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Słodka rewolucja

Kup książkę Słodka rewolucja

Słodka nienawiść
Kinga Godurowska0
Okładka ksiązki - Słodka nienawiść

Zabawny romans biurowy z ciałopozytywnym przesłaniem! Lana Wood jest przebojową i optymistycznie nastawioną do życia kelnerką, która określa się mianem...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;