Ślub od pierwszego kliknięcia

Ostatnimi czasy przyszła moda na kontrowersyjne programy, m.in. takie jak "Ślub od pierwszego wejrzenia", gdzie to przyszli małżonkowie poznają się dopiero przy ołtarzu. Co wy o tym sądzicie? Czy warto zaryzykować i spróbować szczęścia z dotąd nieznaną Tobie osobą, z którą znajomość zaczyna się od wymienienia obrączek?
"Ślub od pierwszego kliknięcia", to historia o Hannah, która zgadza się na wzięcie ślubu z nieznajomym mężczyzną. Jej przyjaciółka, Jess, jest właścicielką aplikacji Save The Date, której zamysłem jest znalezienie partnera/partnerki na całe życie. Kiedy firma kobiety przechodzi gorszy okres, Hannah wpada na pomysł, by przyjaciółka znalazła dla niej męża przez aplikację, a przy tym można by reklamować firmę i wychodzić z tzw. dołka. Czy Jess znajdzie przyjaciółce odpowiedniego kandydata? Jaki finał będzie miała ta historia?
Książka naprawdę zaczęła się ciekawie. Dwie przyjaciółki ratują firmę jednej z nich, wpadając na dość ciekawy pomysł. Jest zabawnie, czuć, że kobiety znają się jak łyse konie. Kiedy przychodzi moment szukania odpowiedniego partnera dla Hannah, nagle robi się poważnie. Szkoda, bo miałam nadzieję, że książka będzie poprowadzona właśnie tym torem. Niestety, później nie bawiłam się tak świetnie. Problemy Jess i Hannah, i ich roztrząsanie, przyćmiły pozytywny wydźwięk i przyznam, że czytałam dalej tylko dlatego, że byłam ciekawa, jakie będzie zakończenie. Autorka bardziej skupiła się na relacjach między Hannah i jej mężem, ich docieraniu się, gdzie nie obyło się bez problemów. To samo dotyczy Jess i Toma. Nie wiem, po prostu nie czułam się do końca wyluzowana przy tej książce, a myślałam, że tak właśnie będzie. Czy to romans? Ja tu za wiele romansu nie czułam, bardziej pasuje obyczajówka, ale czytałam lepsze książki tegoż gatunku.
Czyta się szybko, co jest plusem, natomiast oczekiwałam fajnej, wakacyjnej lektury, a tego mi zabrakło. Wiem na pewno, że książka znajdzie swoich fanów, dlatego polecam samemu sprawdzić, czy historia Hannah i Jess przypadnie Wam do gustu.

Informacje dodatkowe o Ślub od pierwszego kliknięcia:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-08-11
Tytuł oryginału: Married At The First Swipe
Dodał/a opinię: gdziejatamksiazk

Zobacz opinie o książce Ślub od pierwszego kliknięcia

Kup książkę Ślub od pierwszego kliknięcia

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;