Spotkajmy się na Chestnut Hill

Poznajemy grupkę Polaków,których losy splatają się w malowniczemym Chestnut Hill w Irlandii.Lena,Dominika,Paweł,Monika,Michał i Hubert dzięki losowi stają się bliżsi sobie.Jakie sekrety ujrzą światło dzienne?

Byłam zaintrygowana historia bohaterów na obczyźnie-Irlandii.Jest to dla mnie kraj wyjątkowy,ponieważ miałam okazje kilka lat mieszkać na zielonej wyspie.Dzięki temu jest to książka od pierwszej strony bliska mojemu sercu💚
Splot wydarzeń i intryg powoduje,że nasi bohaterowie poznaja się.Zaczyna się od pomocy a później życie pozwala bliżej się poznać.
Każda z postaci ma swoją historie i problemy z którymi się zmaga.Powoli odkrywamy ich pragnienia i marzenia.Wraz z rozwojem fabuły możemy coraz bardziej czuć się zaintrygowani rozwijająca się fabułà.Pomoc w najmniej oczekiwanym momencie przynosi wiele zaskakujacych chwil,które łączą się z przeszłością.

Autorka wspaniale łączy ciekawa historie dodając do niej intrygi,plan zemsty oraz skrywana sekrety.Każdy kolejny rozdział wnosi coś nowego do tej historii.Obserwujemy ich codzienne zmagania podczas szukania pracy,klimatyzacji w nowym miejscu i rodzącej się przyjaźni.

Powieść czyta się lekko i przyjemnie.Każdy z bohaterow jest ciekawą postacią mając swoją historie.

Koniecznie sięgnijcie do książkę i przenieście się na zielona wyspę wraz z ciekawymi bohaterami,którzy szukają swojego miejsca na ziemi.Są zdeterminowani,aby odnaleźć swoje szczęście i wymarzona prace z dala od Polski.Już czekam na kolejny tom,ponieważ wiele sekretów bohaterów jest do odkrycia.
🍀Gorąco wam ją polecam🍀

Kup książkę Spotkajmy się na Chestnut Hill

Uwolnij mnie
Daria Skiba0
Okładka ksiązki - Uwolnij mnie

Jak bardzo miłość może zaślepić? Diana przekona się o tym, gdy wpadnie w sidła bezwzględnego Patryka. Jak wiele będzie musiała przejść dziewczyna, by w...

Spotkajmy się na Chestnut Hill (#2). Nie daj mi odejść Tom 2
Daria Skiba0
Okładka ksiązki - Spotkajmy się na Chestnut Hill (#2).  Nie daj mi odejść Tom 2

Chestnut Hill. Nie daj mi odejść to druga część opowieści o grupie Polaków, których losy splotły się w malowniczym irlandzkim miasteczku.   Monika i...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;