Storm

Summer jest samotną matką. Ma czteroletniego syna Arona. Niedawno straciła pracę, ponieważ nie zgodziła się na zostanie kochanką swego szefa. Mając tylko jedną kuzynkę i nie mając wybory ponownie, po pięciu latach, powraca do Jackson w Tennessee. Chce odpocząć, trochę zarobić i wyruszyć dalej, przed siebie. Jak najmniej czasu chce spędzić w miejscu, w którym zaznała największego szczęścia i dotkliwego smutku. Niestety trafia tu na Storma, który jest prezesem klubu motocyklowego Storm Riders MC. Storm jest ojcem jej synka.
   Czy dziewczynie uda się utrzymać sekret w ukryciu? Czy jest szansa na powrót do tego co było? Czy demony z przeszłości nie okażą się być przeszkodą nie do pokonania?

Kiedy skończyłam czytać "Blade" to nie mogłam się doczekać kolejnego tomu. Kolejnej historii o facecie w skórze na dwukołowej bestii z klubu Storm Riders MC. I doczekałam się. W dodatku samego prezesa.
    Na samym dosłownie początku autorka ukazała ogromną miłość matki do dziecka. Przez całą powieść dosłownie pojawiają się momenty, w którym autorka udowadnia, do czego jest zdolna matka. Do jakich poświęceń jest się w stanie posunąć aby na małej buzi ciągle gościł uśmiech.
   Główna bohaterka jest silną osobowością. Wbrew kruchości wizualnej jej wewnętrzna moc jest godna podziwu. A drzemiący w niej temperament, ogień i pazur dodawał jej charakteru. W jej przypadku sprawdza się powiedzie: grunt to dobra motywacja. OMG. Jaka fajna zadziora z niej wyszła.
   Z uwagą śledziłam jej poczynania ze Stormem. Iskry leciały. On nie jest milusim niedźwiadkiem. To facet z krwi i kości. Waleczny, nieustępliwy i bardzo pewny siebie. To on dowodzi. Nie przywykł do dyskusji z kobietami a tu musi się wykazać. Nie miał łatwo, o nie.
   Było bardzo gorąco. Odważnie i troszkę humorystycznie. Szczypta ryzyka i niepewności dodawała historii smaczku i adrenaliny. Sceny mrożące krew w żyłach przyspieszały rytm serce.
    Podobał mi się fakt, że autorka nawiązała tutaj do bohaterów poznanych w pierwszym tomie, że mieli dużo do powiedzenia. Już nie mogę się doczekać kolejnego tomu. A jeśli lubicie historie o motocyklistach pełne pasji i ognia, którzy zupełnie nieplanowo muszą sobie radzić z uczuciami i kobietami z pazurem, to śmiało możecie czytać. Warto.

Polecam

Kup książkę Storm

Ring
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Ring

Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej...

Grzeszna muzyka
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Grzeszna muzyka

Ośmiu najlepszych autorów literatury erotycznej w jednej wyjątkowej antologii! Pozwól porwać się gorącym historiom, które łączy muzyka i miłość! Ekskluzywne...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;