Szeptacz

Rewelacyjna powieść! Klimatyczna, trzymająca w napięciu, niepokojąca i jak dla mnie to warto dla niej zarwać noc. Co prawda w tej książce nie ma żadnych ‘’krawych’’ wątków, nie ma w niej także ani makabry o której można by pomyśleć czytając opis ale ma w sobie coś innego, ma swój tajemniczy i zagadkowy klimat. Sukcesywne budowanie napięcia i podsycanie sporą porcją grozy prowadzi do zaskakującego finału który jest zupełnie inny niż czytelnik mógłby się domyślić.

To był jednak debiut Alexa Northa i nie zawiódł nas na pewno. Był to naprawdę dobrze napisany thriller, który czytało się z łatwością. Od pierwszych stron już wciąga i rzeczywiście nie jest łatwo się od niej oderwać. Wydaje mi się że fakt iż ofiarami mordercy są dzieci jeszcze bardziej buduje nasze napięcie i potęguje nasze emocje i niepokój.

Jeśli chodzi o mnie to będę jeszcze wracać do tej książki na pewno nie raz, zrobiła na mnie wrażenie.. a w międzyczasie zobaczymy czym jeszcze Alex North nas zaskoczy..

Informacje dodatkowe o Szeptacz:

Kup książkę Szeptacz

W cieniu zła
Alex North0
Okładka ksiązki - W cieniu zła

Nowy elektryzujący thriller Alexa Northa, autora bestellerowego Szeptacza, który znalazł się na krótkiej liście CWA Daggers 2020 ,,Jeżeli podobał...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;