Tam, gdzie mocniej bije serce

"Złapiesz dystans, przemyślisz wszystko. Czasem tego właśnie nam trzeba najbardziej. Pobyć w pojedynkę, samemu ze sobą, i spojrzeć na nasze życie z oddali. Wtedy wszystkie problemy wydają się mniejsze, a rozwiązania same do nas przychodzą."

Magda pewnego dnia słyszy od swojego męża, iż powinni zrobić sobie przerwę w związku. Dla niej taka przerwa równa się zakończeniem związku. Pod wpływem silnym emocji postanawia wyjechać i przemyśleć wszystko. Za swój cel podróży obiera Genuę, miasto we Włoszech. Na studiach spędziła tam wspaniały czas.

Czy związek Magdy i Krzyśka ma jeszcze szansę? A może na horyzoncie pojawi się inny mężczyzna? 🤫

Świat głównej bohaterki z dnia na dzień został zaburzony. Już od dłuższego czasu czuła się niespełniona w związku, lecz nie spodziewała się takich nowin od męża. Mimo wszystko nie załamała się i postawiła wszystko na jedną kartę. Odcięła się od wszystkiego i wyjechała pomyśleć. Miłe wspomnienia mają dużą moc. Pod ich wpływem Magda odżywa. Pobyt w miasteczku działa na nią relaksująco, znów staje się pełną szczęścia kobietą, którą kiedyś była. Uświadamia sobie również, iż związek z Krzyśkiem odebrał jej całą radość życia. Czy po tym wszystkich odkryciach nasza bohaterka będzie chciała wrócić?🤔

Książka ma tak piękną okładkę, że nie mogłam przejść obojętnie obok niej. 🥰 A historia w niej skryta jest piękną i wzruszającą opowieścią o szukaniu siebie. Realistyczne opisy miasteczka sprawiały, że czułam się, jakbym przebywała w słonecznej Italii razem z Magdą. Dialogi zostały świetnie dopracowane. Przez książkę wręcz się płynie. Nie mogłam się oderwać. Podczas czytania towarzyszył mi śmiech, lecz bywały i momenty wzruszenia. Miło spędziłam czas na lekturze książki. 😊

Informacje dodatkowe o Tam, gdzie mocniej bije serce:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2022-11-18
Dodał/a opinię: Anitka_170

Zobacz opinie o książce Tam, gdzie mocniej bije serce

Kup książkę Tam, gdzie mocniej bije serce

Naucz mnie kochać
M.B. Morgan 0
Okładka ksiązki - Naucz mnie kochać

Gdy nie wiesz, co to miłość, musisz znaleźć kogoś, kto cię jej nauczy Gaёl Selemani przechodzi przez prawdziwe piekło, by w końcu na jednej z imigranckich...

Celebryta
M.B. Morgan0
Okładka ksiązki - Celebryta

Kiedy Marcelina Cieszyńska dowiaduje się, że Daniel Milewicz, syn legendy polskiej telewizji kulinarnej, chce udzielić jej wywiadu, nie może uwierzyć w...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;