Tam, gdzie mocniej bije serce

"Złapiesz dystans, przemyślisz wszystko. Czasem tego właśnie nam trzeba najbardziej. Pobyć w pojedynkę, samemu ze sobą, i spojrzeć na nasze życie z oddali. Wtedy wszystkie problemy wydają się mniejsze, a rozwiązania same do nas przychodzą."

“Tam gdzie mocniej bije serce” autorstwa M.B. Morgan to książka, która jest tak romantyczna i realistyczna, że zdaje się jakby została napisana przez samo życie.

Główna bohaterka Magda, znajduje się w trudnym momencie swojego małżeństwa, jej mąż prosi ją o przerwę po trzech wspólnie spędzonych latach. Na tym życiowym zakręcie podejmuje decyzje o wyjeździe do Genui, miejsca pełnego pięknych wspomnień. To tam spotyka uroczą starszą parę, Elise i Giorgia, z pokaźnym stażem małżeńskim oraz ich przystojnego syna.

Czy czas spędzony w Genui pomoże Madzie naprawić jej małżeństwo? Co przyniesie ta nieplanowana podróż?

Książka M.B. Morgan jest pełna emocji, od radości po skrajne uczucia, co sprawia, że żywo angażujemy się w fabułę i śledzimy z zaciekawieniem losy bohaterów. Fabuła jest pełna niespodzianek i zwrotów akcji, które które skłaniają do refleksji na decyzjami Magdy. Niektóre z nich wydają się nielogiczne i niezrozumiałe, jednak przecież każdy popełnia błędy i szuka choćby chwilowego szczęścia.

„Tam gdzie mocniej bije serce” to historia o pogodni za szczęściem i wspomnieniami, o chęci zmiany oraz o szukaniu swojej drogi. Jest nie tylko romantyczna, ale zawiera również wiele mądrych przesłań, które można po lekturze zabrać ze sobą w życie. Jestem przekonana, że to książka, po którą warto sięgną, by dowiedzieć się jak potoczy się ta wspaniała historia.

Dziękuję za zaufanie i egzemplarz do recenzji od wydawnictwa @wydawnictwo_amare, a Autorce @m.b_morgan za wyśmienitą lekturę (współpraca reklamowa) 🩷.

Informacje dodatkowe o Tam, gdzie mocniej bije serce:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2022-11-18
Dodał/a opinię: burgundowezycie

Zobacz opinie o książce Tam, gdzie mocniej bije serce

Kup książkę Tam, gdzie mocniej bije serce

Święta z celebrytą
M.B. Morgan0
Okładka ksiązki - Święta z celebrytą

Klimatyczny, drewniany dom w Dolomitach, płatki śniegu tańczące za oknem, ogień strzelający w kominku, a do tego włoskie wino, pyszne jedzenie spod ręki...

Celebryta
M.B. Morgan0
Okładka ksiązki - Celebryta

Kiedy Marcelina Cieszyńska dowiaduje się, że Daniel Milewicz, syn legendy polskiej telewizji kulinarnej, chce udzielić jej wywiadu, nie może uwierzyć w...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;