Testament Mamy

Płakałam nie raz przy czytaniu tej książki. Bardzo osobista, głęboko poruszająca. Mama 2 synów słyszy diagnozę - rak, 80 % na wyzdrowienie, jednak nie udaje się... nie dożyje do swoich 40 urodzin. Znakomita postawa męża, zakochany w żonie do końca. Nie mogłam uwierzyć, jak coś tak strasznego może przytrafic się takiej rodzinie - pełnej pasji , podróżującym, nurkującym, kochającym przyrodę, świat, pragnących szczęścia dla siebie i swoich synów - starszy synek również stoczył walkę z rakiem w czasie, kiedy Katie była w ciąży z drugim synkiem, dlatego wierzyli, że jej tym bardziej się uda, niestety.... Pragnęła miec jeszcze córkę. Gdy się okazało to niemożliwe, pieska nazwali imieniem dla córki. Pogodziła się z losem i postanowiła sporządzić listę czynności, rzeczy, ale i wartości dla niej ważnych, które stały się drogowskazem dla męża w wychowywaniu synów. Wzruszająca, poruszająca do głębi. Polecam. Nie wiedzieć czemu sama zaczęłam spisywać rzeczy = wartości istotne w życiu. Mam 2 córki i chciałabym nauczyć je jak żyć szczęśliwie, nie krzywdząc innych. Jak być silnym. To ważne.

Informacje dodatkowe o Testament Mamy:

Wydawnictwo: Świat Książki