The Witch of the Forest. Magia ziemi

est to druga książka po „Magia Naturalna” znanej The Witch of the Forest, która wprowadza czytelników w magiczny świat czarostwa, natury i rozwoju duchowego. Osobiście nie mogłem się powstrzymać, by ją sprawdzić. Autorka pokazuje, jak czerpać energię z sił żywiołów, ziół, kryształów i pór roku , a także jak łączyć swój wewnętrzny rytm z cyklem natury. Książka zawiera wiele praktycznych porad, ćwiczeń, zaklęć i rytuałów, które pomagają w poprawie jakości życia, uzdrawianiu, ochronie. Autorka zachęca do eksperymentowania i dostosowywania magicznych technik do własnych potrzeb i preferencji. Książka jest napisana w prosty i przystępny sposób, z humorem i ciepłem. Autorka dzieli się swoimi doświadczeniami i radami, a także opowiada o swojej drodze jako czarownicy. Książka jest pięknie wydana, z ilustracjami i zdjęciami, które dodają jej uroku i klimatu. Pod obwolutą kryje się niespodzianka w postaci tablicy runicznej, Jeśli książka ma jakąś słabość, to być może jest nią zakładanie, że czytelnik posiada już pewien poziom wrażliwości i otwartości na duchowość oraz naturalne praktyki. Dla niektórych sceptycznie nastawionych osób niektóre z poruszanych tematów mogą wydać się zbyt ezoteryczne.
Jest to książka pełna wiedzy, mądrości i inspiracji, która sprawi, że poczujesz się jak prawdziwa czarownica lub czarownik. Niezależnie czy wierzycie w takie rzeczy, czy nie jest tam naprawdę wiele ciekawych treści do sprawdzenia. To książka, która ma potencjał, by zmienić sposób, w jaki postrzegamy siebie i świat wokół nas. To nie tylko przewodnik po praktykach związanych z magią ziemi, ale również zaproszenie do życia pełnego uważności, szacunku dla natury i głębokiej, osobistej transformacji. Dla każdego, kto szuka inspiracji do życia w większej harmonii z naturą, ta książka będzie bezcennym towarzyszem. 🌿🔮✨

Informacje dodatkowe o The Witch of the Forest. Magia ziemi:

Wydawnictwo: Publicat
Data wydania: 2024-02-28
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Kielan Dominika
Dodał/a opinię: nawiedzonestrony

Tagi: natura ezoteryka ezoteryczne wiedza ezoteryczna Tarot

Zobacz opinie o książce The Witch of the Forest. Magia ziemi

Kup książkę The Witch of the Forest. Magia ziemi