Twoja wina

Bardzo lubię książki pani Samanthy Young. Miałam już styczność z Jej twórczością i bardzo ją cenię.

"Twoja wina" to przede wszystkim książka o miłości, ale również o tym, jak chęć zemsty potrafi zmienić człowieka oraz jego uczucia.

"Miłość, która jest zbyt gorąca, obraca wszystko w popiół".

Jane i Jame praktycznie od samego poznania zaczęli coś do siebie czuć. Początkowo nie poddawali się temu uczuciu, jednak z czasem to było silniejsze od nich. W ich życiu wydarzy się tragedia, która doprowadzi do tego, że nic nie będzie już takie jak kiedyś, a drogi Jane i Jamego rozejdą się.

Uczucie Jane i Jamego rozkwita na naszych oczach. Poznajemy ich kiedy są nastolatkami. Bardzo się kochają, przeżywają różne rozterki. Jane nie ma rodziców, wychowuje się w rodzinie zastępczej. Jame wszystko co osiągnął zawdzięcza swojej siostrze Skye, która dzięki karierze aktorskiej zapewniła byt swojej rodzinie.

Książka pokazuje nam jakie piękne uczucie może połączyć dwoje młodych ludzi. Skupia również uwagę na wątku toksycznej przyjaźni, która połączyła Jane z młodszą siostrą Jamego. Lorna chce mieć przyjaciółkę tylko dla siebie, a gdy widzi na swojej drodze zagrożenie posuwa się nawet do kłamstwa.

Polecam wszystkim, którzy lubią romanse okraszone dreszczykiem emocji, bo w tej książce dużo się dzieje.

Informacje dodatkowe o Twoja wina:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2021-01-27
Tytuł oryginału: Black Tangled Heart
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Zobacz opinie o książce Twoja wina

Kup książkę Twoja wina

„Każdy nosi w sobie ból, o którym nikomu nie mówi”

Ostatnia szansa
Samantha Young0
Okładka ksiązki - Ostatnia szansa

Hannah Nichols nie potrafi się uwolnić od bolesnej przeszłości i przyjąć tego, co niesie przyszłość. Po raz ostatni widziała Marca D'Alessandro pięć długich...

Sztuka uwodzenia
Samantha Young0
Okładka ksiązki - Sztuka uwodzenia

Olivia Holloway jest nowicjuszką w dziedzinie seksu, ale szybko nadrabia zaległości i wkrótce uczeń przerasta mistrza. Olivia ma bezpośredni sposób...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;