Tylko mnie nie okłamuj

Zatajenie ważnej informacji jest gwarancja na późniejsze kłopoty,ponieważ nikt nie lubi być oszukiwany.Mikołaj wybrał najgorsza z decyzji zatajając prawde,wiedząc o zasadach,które Layla przestrzega.Czy można wybaczyć?
Wedlug mnie prawdziwa miłość może wybaczyć niepowiedzenie prawdy przed obawa straty tej osoby.Wystarczy jedynie powiedzieć to w jak najszybszym momencie,by osoba nie czuła się zraniona.

Opisane uczucia bohaterów są ogniste.Rozwija się w ekspresowym momencie.Oboje czują,że są dla siebie stworzeni.Bardzo mi się to podobało,ponieważ robią to co pragną i mówią co czują🔥 Potrafią przyznać się do błędów i zawalczyć w momencie,gdy zawiedli najbliższą osobę.Te chwile były urocze i przyjemnie się je czytało.

Warto słuchać mądre osoby,które potrafią doradzić w sytuacjach kryzysowych.W tej lekturze okazała się nią mama Layli,która mądrze poradziło córce odnośnie miłości i wybaczeniu drugiej osobie.

Książkę czytałam z zapartym tchem.Poznając losy bohaterów miałam uśmiech na twarzy trzymając za ich uczucie mocno kciuki.Czy będzie happy end?Koniecznie sięgnijcie po książkę.
Polecam

Informacje dodatkowe o Tylko mnie nie okłamuj:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2022-10-18
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Tagi: obyczajowe romans miłość

Zobacz opinie o książce Tylko mnie nie okłamuj

Kup książkę Tylko mnie nie okłamuj

Ostatni blef
Kinga Tatkowska0
Okładka ksiązki - Ostatni blef

Czasami nasza przeszłość jest większą niewiadomą niż przyszłość. Marta od kilku tygodni pozostaje w ukryciu, pilnowana przez Niklasa – zaufanego...

Szukając tego
Kinga Tatkowska0
Okładka ksiązki - Szukając tego

Czasem doświadczamy czegoś, od czego chcemy uciec. Nigdzie konkretnie – byle dalej. Ona próbuje uwolnić się od przeszłości. On już dawno stracił...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska