Ukochany wróg

Od miłości do nienawiści jeden krok.. a od nienawiści do miłości...?

Delilah i Macon nienawidzą się od 11 roku życia. Zawsze działali sobie na nerwy, robili sobie na złość.
Jednak ich drogi, po niemal 10 latach zejdą się znowu. Czy nadal będą pajac do siebie nienawiścią?

Mason stał się powszechnie znanym i cenionym aktorem. Spełnienie marzeń każdej niewiasty.
Delilah została szefową kuchni, z dobrze prosperującą firmą cateringową.

Oboje wyszli na ludzi, dojrzali. Czy spojrzą na siebie inaczej?

Samantha, siostra Dee, znika w tajemniczych okolicznościach wraz z bardzo cennym, sentymentalnym zegarkiem matki Macona.

Kobieta chcąc spalić dług siostry, postanawia zatrudnić się jako asystentka 24h/7 u poszkodowanego mężczyzny. Ma nadzieję, że nie przysporzy to nikomu kłopotów.

Jednak uczucie rodzące się między dwojgiem dorosłych ludzi, będzie co raz bardziej wykraczać po za relacje służbowe. Czy dadzą sobie szanse?
Czy Sam wróci na stare śmieci, oddając to, co zabrała?
Książka odrzucała mnie za każdym razem swoją objętością. Za każdym razem słyszałam w głowie cichutki głos mówiący "Nie warto, za gruba, kiedy Ty ją przeczytasz? Tylko się zanudzisz, co taka książka może mieć w sobie ciekawego?

Cieszę się, że wzięłam się za nią, mimo niechęci. Książka jest idealna. Intrygująca, trzymająca w napięciu do ostatniej strony. Obok bohaterów, nie uda Ci się przejść obojętnie.
Napisana jest w bardzo fajny, lekki sposób, dzięki czemu czytanie jej jest naprawdę przyjemne. Jest o niebo lepsza od poprzednich książek autorki.
Ogromnie polecam!!

Informacje dodatkowe o Ukochany wróg:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-03-24
Tytuł oryginału: Dear Enemy
Tłumaczenie: Ewa Skórska
Dodał/a opinię: _read_andzia_

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Ukochany wróg

Kup książkę Ukochany wróg

Niegrzeczny idol
Kristen Callihan0
Okładka ksiązki - Niegrzeczny idol

Dzika namiętność i szalenie przystojny muzyk Historia romansu osadzonego w oszałamiającym świecie gwiazd rocka Ona - zwykła dziewczyna. Domatorka, wręcz...

Teraz twój ruch
Kristen Callihan0
Okładka ksiązki - Teraz twój ruch

Wyluzowana i bezpośrednia Fiona Mackanzie uwielbia mężczyzn. Serio. Ale ma swój typ: szczupli, gładko ogoleni, chłopięcy i z dołeczkami. Raczej jasnowłosi...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;