Ukojenie ze słów

Czytając o Rupi Kaur byłam pod wrażeniem jej osiągnięć. Jej pierwsza książka sprzedała się w ilości ponad 1,4 miliona egzemplarzy, co zdarza się niezwykle rzadko, gdy ktoś wydaje swoje pierwsze dzieło. Jej 3 tomiki poezji przetłumaczono na ponad 40 języków.

Tym razem @rupikaur_ przygotowała coś niesamowitego dla swoich czytelników - książkę, która pomoże wyzwolić kreatywność, a jednocześnie pomóc w uzdrowieniu wielu sfer, które tego potrzebują. To zdecydowanie coś dla osób, które nie boją się przeżywać emocji.

Mamy tu więc szansę stać się poetami i wcale nie jest do tego potrzebny talent pisarski. Autorka prowadzi nas za rękę, wspiera wskazówkami, a dzięki poetyckim próbom mamy szansę na lepsze poznanie samego siebie.

Przelewanie myśli na papier ma dla wielu z nas uzdrawiającą moc, a Rapi Kaur utwierdza nas w tym przekonaniu. Opowiada nam o swoim życiu i pierwszych wspomnieniach związanych z poezją.

Ćwiczenia zaczynamy od pisania o zranieniu, traumie, naszych sekretach, lękach, miłości, namiętności i rozstaniach. Napiszemy nawet list do siebie w różnych odsłonach.

Ta książka dla wielu czytelników może być swoistym rodzajem terapii, rozbudzi też wyobraźnię, wesprze w dostrzeganiu siebie, swoich potrzeb, da do myślenia na temat przebaczania i życiowych lekcji.

Wydanie jest estetyczne i przejrzyste o minimalistycznym akcencie. Znajdziemy tu mnóstwo miejsca ma notatki, są też ramki, tabelki, rady, rysunki. Taka wypełniona naszym ręcznym pismem książka będzie pamiątką na lata i jest fantastyczną inspiracją na prezent.

Informacje dodatkowe o Ukojenie ze słów:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2023-11-08
Kategoria: Hobby
Dodał/a opinię: Justyna_M

Tagi: Hobby

Zobacz opinie o książce Ukojenie ze słów

Kup książkę Ukojenie ze słów

Dom ciało. Home body
Rupi Kaur0
Okładka ksiązki - Dom ciało. Home body

Nowy tomik autorki poetyckich bestsellerów Mleko i miód oraz Słońce i jej kwiaty, których na całym świecie sprzedano już prawie 10 milionów egzemplarzy...

Mleko i miód
Rupi Kaur0
Okładka ksiązki - Mleko i miód

„Mleko i miód” to opowieści o miłości i kobiecości, ale też przemocy i stracie. W krótkiej, poetyckiej formie skrystalizowały...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;