Więcej niż pocałunek – 3 pierwsze rozdziały

Recenzja przedpremierowa

Książkę autorstwa Helen Hoang pt. '' Więcej niż pocałunek'' przeczytałam z ogromnym zainteresowaniem ze względu na istniejący i występujący w społeczeństwie zwłaszcza dotyczący wielu kobiet mających problem w relacjach z mężczyznami, jeśli chodzi o tematykę seksu, którego tak naprawdę nie miały okazji doznać z prawdziwym uczuciem w tle.

Najważniejszym kluczem są tutaj słowa skierowane od autorki zamieszczone na samym końcu, w których wyjaśnia, z jakich powodów powstała ta książka i dlaczego postanowiła przedstawić problem i historię głównej bohaterki -Stelli.

To bardzo trafnie i skonstruowany został pomysł na napisanie tego trudnego zagadnienia, z którym głównej bohaterce nie jest łatwo funkcjonować w społeczeństwie, pomimo że chciałaby.

Bohaterów, których miałam, okazję poznać w tych zaledwie 3 rozdziałach są tak od siebie różni, ale przy tym tajemniczy, wrażliwi na swój sposób. Stella czuje się samotna pomimo miłości indywidualnej rodziców.

Towarzystwo taty lubi, a mamy unika i wcale jej się nie dziwię. Tak naprawdę nie rozumie córki, a powinna, wiedząc o jej chorobie. Stella unika jej i nie ma do niej zaufania. Sama bym nie miała, gdyby tak mama naciskała co mam robić i w jaki sposób.

Z chwilą, gdy Stella rozpoczyna nowy etap życia i poznaje Michaela to jej świat, którego nie znała, ulega wszelkiego rodzaju zmianom, które warto razem z nią odkryć.

Jestem ciekawa dalszego ciągu losów Stelli i Michaela, czy będzie dla niej tylko towarzyszem do zaspakajania jej indywidualnych potrzeb i czy pokona w sobie stereotypy, że każda kobieta warta jest miłości ?

Polecam przeczytać tę książkę.

Informacje dodatkowe o Więcej niż pocałunek – 3 pierwsze rozdziały:

Kup książkę Więcej niż pocałunek – 3 pierwsze rozdziały

Test na miłość
Helen Hoang0
Okładka ksiązki - Test na miłość

Helen Hoang, ulubienica czytelników i laureatka Goodreads Choice 2018, wraca z romantyczną opowieścią o uczuciach, które przekraczają wszelkie granice...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska