Wilczyca

„Wilczyca” jest drugą częścią opowieści o Margo Cook. Bohaterka i Max Stone zaczynają cieszyć się upragnionym spokojem. Pracownicy Instytutu, jak na razie nie interesują się poczynaniami nastolatków. Margo nie odczuwa skutków szczepionki, a Ivette powoli zaczyna wracać do zdrowia. Niespodziewanie, jednak spokój nastolatków przerywa seria brutalnych morderstw.

Kto stoi za serią brutalnych morderstw? Instytut? Jaki sekret skrywa Aki i dlaczego mimo zakazu włóczy się nocami po lesie? Z jakiego powodu Max nagle zaczyna się zmieniać?

Margo i Max mają wreszcie okazję cieszyć się spokojem i być szczęśliwi, jednak ich związek zostaje wystawiony na próbę. Pojawia się dwójka nowych bohaterów, którzy mogą zaszkodzić wspólnemu szczęściu zakochanych. Jednak pytanie brzmi czy im się to uda? A może miłość Maksa i Margo jest silniejsza niż wszystko inne? Przekonajcie się sami!

Katarzyna Berenika Miszczuk pisze przyjemnym stylem pisania, który łatwo się czyta, jednak jest przeznaczony dla nastolatków. Starszym osobom może wydać się irytujący.

Powieść należy zarówno do gatunku fantastyki, jak i literatury młodzieżowej.

Książka autorki zachwyciła mnie nie tylko treścią, ale również śliczną okładką. Nie ocenia się książki po okładce, wiem to doskonale, jednak w tym przypadku nie mam nic do zarzucenia, ani jednemu ani drugiemu.

Powieść przedstawia dalsze losy bohaterów. „Wilczyca” jest bowiem kontynuacją pierwszej części pt. „Wilk”.

Powieść pokazuje potęgę miłości. Margo, tak samo jak Max są gotowi na wszystko byle to drugie było bezpieczne.

Ta część tak samo, jak poprzednia zawiera kilka fragmentów przy których po prostu nie mogłam się nie śmiać czym pewnie irytowałam moją siostrę, bo co chwile posyłała w moją stronę dziwne spojrzenia.

Tak, więc uważam, że jeżeli jesteś miłośnikiem fantastyki z nutką wątku romantycznego i jeżeli jesteś nastolatkiem to prawdopodobnie ta powieść zapadnie ci w serce. Natomiast osoby starsze bądź nie lubiące fantastyki mogą być innego zdania.

Autorkę znam z jej poprzednich dzieł i mogę śmiało powiedzieć, że się nie zawiodłam chociaż czasem naprawdę irytowało mnie to, jak często autorka stawia wykrzykniki nawet, gdy nie ma takiej potrzeby, jednak idzie się do tego przyzwyczaić.

Informacje dodatkowe o Wilczyca:

Kup książkę Wilczyca

Szeptucha
Katarzyna Berenika Miszczuk0
Okładka ksiązki - Szeptucha

Porywająca, świetnie napisana powieść, w której XXI-wieczną Polską nadal rządzą Piastowie, a wiara i obrzędy przodków są cały czas żywe. A wszystko przez...

Tajemnica domu w Bielinach
Katarzyna Berenika Miszczuk0
Okładka ksiązki - Tajemnica domu w Bielinach

Pierwsza książka dla dzieci napisana przez autorkę słowiańskich bestsellerów! "Kwiat paproci" dla młodszych czytelników. Bohaterowie słowiańscy powracają...