Windą do nieba

Holly nienawidzi Świat Bożego Narodzenia, które tylko przypominają jej, że jest sama. Wydaje się, że jej ostatnia randka - Dean traktuje ich relacje jako nic nie znaczący romans. Los płata im jednak figla, Holly i Dean zostają zamknięci w windzie, co sprawia, że będę mogli w końcu wyjaśnić sobie wszystkie niejasności. Czy los uśmiechnie się do bohaterów? Jak potoczy się ich życie?

Bardzo lubię twórczość autorki, jednak pierwszy raz spotkałam się z taką krótszą - bo "Windą do nieba" ma około 100 stron"- formą w jej wykonaniu. Książkę czyta się niesamowicie szybko i przyjemnie. Historia Holly i Deana przedstawiona jest z perspektywy obojga bohaterów, a podzielona jest w zasadzie na dwa okresy - teraźniejszość i dwa lata później.
W trakcie ich pobytu w windzie następuje szczera rozmowa, podczas której na jaw zaczną wychodzić sekrety bohaterów, które tak naprawdę zmienią ich relację
Bohaterów polubiłam od samego początku, a szczególnie Deana, urzekło mnie to jak starał się aby Holly ponownie uwierzyła w magię świąt.
Co prawda można było się od razu domyślić jak potoczy się historia bohaterów, jednak czuć było jej niepowtarzalny, pełen ciepla i świąt klimat.
To idealna historia na jeden wieczór, która najlepiej przeczytać pod kocykiem z kubkiem ciepłej herbatki!

Informacje dodatkowe o Windą do nieba:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-11-17
Tytuł oryginału: A Holiday Lift
Dodał/a opinię: zakochanawksiazk

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Windą do nieba

Kup książkę Windą do nieba

Wróć do mnie
Corinne Michaels0
Okładka ksiązki - Wróć do mnie

JEDNA NOC SPRZED OŚMIU LAT NA ZAWSZE ODMIENIŁA JEGO ŻYCIE Ocaliła mnie tamtej nocy osiem lat temu. Żadnych imion. Żadnych obietnic. Tylko dwoje nieszczęśliwych...

Ta noc jest nasza
Corinne Michaels0
Okładka ksiązki - Ta noc jest nasza

Chcę ciebie. Chcę tego. Chcę nas. Nie jestem typem kobiety, która sypia z kim popadnie. A już na pewno nie jestem kobietą, która upiłaby się na koncercie...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;