Zakręty losu

Tom 1 cyklu Zakręty losu

💫 „ᴢᴀᴋʀęᴛʏ ʟᴏsᴜ” ᴀɢɴɪᴇsᴢᴋᴀ ʟɪɴɢᴀs-ᴌᴏɴɪᴇᴡsᴋᴀ💫

Zakręty losu to kultowa seria Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, którą pokochały tysiące czytelniczek. Przygotuj się na huragan emocji i przekonaj, czy prawdziwa miłość może pokonać wszelkie przeszkody.

▪𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪

Trzynaście lat temu rodzinna tragedia rozdzieliła zakochanych w sobie Kaśkę i Krzysztofa. To była nastoletnia miłość, która nie mogła się rozwinąć. Kaśka wyjechała do innego miasta przez owe wydarzenia. Po tych trzynastu latach ich losy znów się splatają. Przeznaczenie, a może ich wybory sprawiły jednak, że stają po przeciwnych stronach barykady. Ona została prokuratorem i zrobi wszystko, by odkupić błędy młodości. On jest bezwzględnym adwokatem, który swój talent wykorzystuje, by bronić członków gangu narkotykowego. Czy ich miłość okaże się wystarczająco silna, by przetrwać tę burzę? Czy będą potrafili stawić czoła przeznaczeniu, odkupić winy i ocalić to, co najważniejsze?

Ta historia wręcz przepełniona jest skrajnymi emocjami, które odczuwamy wraz z bohaterami. To tak emocjonalnie napisana powieść, że nie sposób odłożyć jej na bok, dopóki nie pozna się zakończenia. Postaci wykreowane przez autorkę byli niezwykle, co się rzadko zdarza - realni, więc czytelnik z łatwością może się z nimi zaprzyjaźnić. Śledzimy całą ich ścieżkę, ich zmagania z trudnymi sytuacjami. Przez cały ten czas mocno im kibicowałam, a i zdarzały się takie momenty, że kompletnie nie potrafiłam zrozumieć ich zachowania. Często ich zachowanie było irracjonalne i bezmyślne, ale autorka chciała pokazać, że właśnie tacy jesteśmy i często działamy bez zastanowienia.

Nie bez powodu nazywają tę autorkę dilerką emocji. Ta historia dostarczyła mi wszystko to co potrzebuje uzyskać od romansu. Mnóstwo skrajnych emocji, niezapomniane wrażenia i gorące uczucie pomiędzy dwójką ludzi. Pierwsza miłość to dla każdego z nas jest tą najważniejszą. Dzięki tej powieści towarzyszyć Kaśce i Krzyśkowi w ich pierwszym spotkaniu, w rozwijaniu ich relacji i uczuć a potem przeżyć z nimi to całe zło, które na nich spadło.

„Zakręty losu” to typowo kobieca literatura, która przypadnie do gustu miłośnikom romansów. To trzymająca w napięciu, pełna skrajnych emocji powieść. Skrywane tajemnice, niebezpieczne rozgrywki i miłość, która nie miała prawa się udać a wszystko to przedstawione w tej niepozornie krótkiej powieści. Zakończenie sprawia, że nie pozostaje nic innego tylko sięgnąć po drugą część ❤

Informacje dodatkowe o Zakręty losu:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2012-10-17
ISBN: 978-83-7722-473-1
Dodał/a opinię: Małgosia Szydlak

Zobacz opinie o książce Zakręty losu

Kup książkę Zakręty losu

Śniadanie z Arsenem
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Śniadanie z Arsenem

Gorący romans to dopiero początek tej porywającej historii! Przygotujcie się na chwilę śmiechu, dreszcz napięcia i wiele wzruszeń. Dilerka Emocji powraca...

W szpilkach od Manolo
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki -  W szpilkach od Manolo

Komedia, miejscami poważna Kryminał, czasami niepoważny Romans, całkiem serio! Liliana ma trzydzieści pięć lat, kocha koty, wysokie szpilki i swoje auto...