Zapach pokusy

Tom 1 cyklu W sidłach zmysłów

To już moje piąte spotkanie z twórczością @katarzyna_malecka_autorka . Zachwycona serią – Macuso Family oraz "Królem południa" nie mogłam odmówić sobie przeczytania najnowszej książki otwierającej cykl W sidłach zmysłów.

„Zapach pokusy”

Nocna zmiana. Jeden pokój. Jedno niespodziewane spotkanie. To burzy życie Blair, młodej pokojówki, która zobaczyła coś czego nie powinna. Poznała ściśle skrywaną tajemnicę, za którą przyjdzie jej zapłacić życiem. No prawie, bo cudem udaje jej się uniknąć śmierci. Nie ma jednak powodów do radości, bo wpada „z deszczu pod rynnę”.

Don Massimiliano Vitale, pomimo młodego wieku, ma władzę oraz opinię bezwzględnego i nieobliczalnego. Dla wrogów nie ma litości. A jednak, ta przypadkowo poznana dziewczyna, wzbudza w nim pewne uczucia. Początkowo Vitale chce tylko poznać prawdę, ale z każdym dniem Jensen staje mu się coraz bliższa… Czy Blair uda się wyjść z tej sytuacji cało?

Po raz kolejny dałam się wciągnąć w mafijny świat wykreowany przez autorkę. Jej lekkie pióro i intrygująca fabuła sprawia, że jest to lektura, od której nie można się oderwać. Czego możecie się spodziewać? Kłamstw i zdrad oraz miłości i namiętności, czyli sporej dawki emocji.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona postawą Massimiliano. Jest donem, a jednak w stosunku do Blair uczciwie i otwarcie deklaruje co jest w stanie jej zaoferować. Wie, że jako głowa rodziny ma zobowiązania i pewnych postanowień nie może już cofnąć. Z jednej strony jest twardy, bezkompromisowy, ale pokazuje również tą łagodniejszą troskliwą stronę.

Im bliżej końca, narastał mój niepokój. Bo już tak mało stron, a ja chciałam  poznać zakończenie tej historii. No to sobie poczekam. Mam nadzieję, że jednak nie za długo.

Informacje dodatkowe o Zapach pokusy:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-11-17
Dodał/a opinię: zaczytanababka

Zobacz opinie o książce Zapach pokusy

Kup książkę Zapach pokusy

Blood from Blood. Gabrielle
Katarzyna Małecka0
Okładka ksiązki - Blood from Blood. Gabrielle

"Szybko się przekonałam, że życie to nie bajka, a ja nie jestem księżniczką”.Gabrielle, siostra Vito, Ottavio i Domenico, zgodnie z wolą ojca zostaje...

Smak zemsty
Katarzyna Małecka0
Okładka ksiązki - Smak zemsty

Drugi tom rewelacyjnej serii mafijnej Katarzyny Małeckiej! Kontynuacja historii bohaterów z Zapachu pokusy! Nadchodzi czas odsłonięcia kart i poznania...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;