Zapach pokusy

Tom 1 cyklu W sidłach zmysłów

Młoda dziewczyna imieniem Blair, postanowiła uwolnić się z domu, w którym słychać tylko krzyki i kłótnie. Podejmuje pracę w hotelu, zaczyna żyć samodzielnie. To właśnie tam, w hotelu w którym pracuje, Blair zobaczyła coś, czego z pewnością nie powinna. Staje się świadkiem zdarzenia, którego nikt nie miał prawa odkryć. I choć był to całkowity przypadek, dziewczyna będzie musiała za to zapłacić - życiem.

Niczym anioł stróż, w życiu Blair pojawia się Don Massimiliano. Mężczyzna, choć ma narzeczoną, za wszelką cenę postanawia zadbać o zdrowie i życie przypadkowej dziewczyny, która bardzo go zaintrygowała. I w dodatku, coś ukrywa.

Takim sposobem Blair wkracza do świata, o którego istnieniu nie miała nawet pojęcia. Do świata, gdzie istnieje przemoc, jest niebezpieczeństwo. Jest śmierć.

Czy jej kłopoty znikną?

"Zapach pokusy" to pierwszy tom z serii "W sidłach zmysłów". I od razu Wam powiem, że wręcz pragnę jak najszybciej poznać dalsze losy bohaterów! Tak bardzo ta historia przypadła mi do gustu. Czyta się lekko, szybko i prawdziwym zainteresowaniem. Czytelnik przez cały czas jest ciekawy kolejnego kroku bohaterów.

Autorka stworzyła świetną historię, a także dobrze wykreowała swoich bohaterów. Blair, mimo kłopotów i tego, że jej życie cały czas wisi na włosku - wieke wykazuje się odwagą godną podziwu. Z kolei Massimiliano to twardy i surowy typ, a w jego życiu coś nagle się zmienia. Jak sobie z tym poradzi?  Polubiłam gościa.

A co się stanie jeśli pomiedzy tą dwójką pojawi się ogromne napięcie i...  zakazane uczucie?

Oczywiście nie zabraknie tu też postaci, które wręcz będą działały na nerwy i irytowały. Ale i na to znajdzie się sposób 😉

Autorka ma lekki i przystępny styl, który przypadł mi do gustu. Książkę czyta się błyskawicznie i ja zrobiłam to w jeden dzień, nie odłożyłam póki nie przeczytałam do końca 😊
Nie pozostaje mi nic innego, jak polecić Wam właśnie ten tytuł. A ja cierpliwie będę czekać na dalsze losy bohaterów!

Informacje dodatkowe o Zapach pokusy:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-11-17
Dodał/a opinię: blondeside

Zobacz opinie o książce Zapach pokusy

Kup książkę Zapach pokusy

Król południa
Katarzyna Małecka0
Okładka ksiązki - Król południa

„Chciał, by przekonała się na własnej skórze, że ludzie, którzy się od niego odwracają, nie mogą liczyć na przebaczenie”. Trini...

Blood from Blood. Vito
Katarzyna Małecka0
Okładka ksiązki - Blood from Blood. Vito

Historia Vito – najstarszego brata z rodziny mafijnej Mancuso. Osiemnastoletnia Arina Malkov uwierzyła w to, że pomimo praw rządzących mafijnym...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;