Zapach pokusy

Tom 1 cyklu W sidłach zmysłów

Blair Jensen nie mogąc znieść kłótni rodziców, będących na etapie rozwodu, postanawia wyprowadzić się. Znajduje obskurny pokoik i podejmuje się pracy pokojówki w hotelu Magnificent Mile. Pewnego wieczoru jej życie komplikuje się dodatkowo. Przypadkiem staje się świadkiem sytuacji, której nigdy nie powinna była zobaczyć. Spotkania członka mafii z narzeczoną bossa. W tej sytuacji wyjście jest tylko jedno a brzmi ono: śmierć.
   Kiedy wydaje się, że już wszystko stracone, zostaje uratowania przez samego Massimiliano Vitale. Mężczyzna postanawia pomóc rannej kobiecie i zasakuje wszystkich, łącznie ze swoją narzeczoną, zabierając Blair do swojego domu.
   Czy prawdą ujrzy światło dzienne? Czy Blair uda się wyjść cało z tej całej sytuacji? Co zrobi Massimiliano gdy odkryje prawdę?

Uwielbiam książki Kasi Małeckiej. Za mną wszystkie dotąd wydane i ciągle mi mało. Dość szybko została jedną z moich ulubionych polskich autorek. Dzięki temu z że pisze realnie i niezwykle ciekawie. Tworząc poruszające i zarazem fascynujące historie. Bohaterów, którzy jednocześnie przerażają, a przy tym chciałoby się ich schrupać. Tak było i tym razem. Massimiliano to typowy mafioso. Ciasteczko ociekające testosteronem. Miał w sobie to coś, co przyciąga.
   Główna bohaterka od początku wydała mi się sympatyczna. Urocza, ciepła, troskliwa, inteligentna, zabawna, odważna, waleczna o dobrym sercu. A przy tym z pazurem i ikrą.
   Akcja dynamiczna nadała historii odpowiedniego tła. Wydarzenia trzymały w napięciu. Pod względem sensacyjnym było bardzo wciągająco.
   Relacja głównych bohaterów była skomplikowana ale bardzo dobrze pociągnięta. Z pasją, ogniem i całym zapleczem mafijnym, które chwilami powodowało szybsze bicie serca. Książka trzymała w napięciu. Do samego końca, po którym zbierałam szczękę z podłogi, i po którym kontynuacja pożądana jest najlepiej na już.
    Genialna, intrygującą, rozpalająca i nasycona emocjami. Jestem zachwycona i czekam na więcej. A was zachęcam do czytania. Warto.

Polecam.

Współpraca: Wydawnictwo NieZwykłe

Informacje dodatkowe o Zapach pokusy:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-11-17
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Zobacz opinie o książce Zapach pokusy

Kup książkę Zapach pokusy

Brudne sekrety
Katarzyna Małecka0
Okładka ksiązki - Brudne sekrety

Powieść autorki serii „Mancuso Family”, „W sidłach zmysłów” oraz książki "Król Południa"! Poślubiając Victora Koslova, Nadia Bowen...

Blood from Blood. Gabrielle
Katarzyna Małecka0
Okładka ksiązki - Blood from Blood. Gabrielle

"Szybko się przekonałam, że życie to nie bajka, a ja nie jestem księżniczką”.Gabrielle, siostra Vito, Ottavio i Domenico, zgodnie z wolą ojca zostaje...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;