Zasada numer pięć

Tom 1 cyklu Bezwstydna / Rule Breaker

Zasady w życiu hmmm zastanawiam się nad tym. Myślę, że każdy z nas kieruje się w swoim życiu jakimiś zasadami. Wg mnie tak się po prostu lepiej żyje. Nasza bohaterka ustaliła sobie zasady dotyczące związków z mężczyznami. To bardzo twarde zasady. Jednak niektórzy uważają, że zasady są po to, żeby je łamać. Tylko co na to najbardziej zainteresowana osoba?

Jaxon to młody, obiecujący hokeista. Wraz ze swoimi przyjaciółmi świętują swój sukces w klubie. Jax znudzony chciał się ulotnić z imprezy, kiedy jego uwagę przykuła młoda kobieta. Wg niego idealna, musiał ją poznać.

Sidney to młoda kobieta, studentka, która skupia się na swoich studiach. Jej marzeniem jest dostać się na świetny staż po ich zakończeniu. Dlatego walczy o każdy egzamin. Rzadko wychodzi na takie imprezy, ale tego wieczoru dała się namówić przyjaciołom. I właśnie tego dnia wpadła w oko przystojnemu hokeiście.

Zaczynają rozmawiać, poznawać się a nawet flirtować. Wygląda na to, że oboje podobają się sobie na wzajem, czują siłę pożądania, która z każdą chwilą rośnie. W trakcie flirtów Jax poznaje stopniowo zasady Sid, które jasno określają co może a czego nie w kontaktach z mężczyznami. Tych zasad jest 5, jednak ta czwarta przekreśliła wszystko. Sid po prostu odeszła, zostawiając Jaxa zdezorientowanego, ale także zdeterminowanego, żeby złamać te zasady, jedna po drugiej. Ale najpierw musi znaleźć Sid i zmusić ją do rozmowy.

Od tej pory w życiu tych dwojga młodych ludzi dużo się zmieni. Jax będzie dążył do złamania każdej z zasad Sid, ale nie chce robić tego na siłę. Robi wszystko żeby dziewczyna poznała go i sama chciała je złamać. Siła pożądania jaka ich do siebie ciągnie wcale nie będzie ułatwiać zadania. Dziewczyna w końcu zacznie się łamać.

Czy zasady Sid są bezpieczne? Czy Sid i Jax mają szansę być razem?

Jakie to było dobre! To świetna książka, a Jax totalnie zawładnął moimi myślami. Jaki on był cudowny dla Sid! Książkę czyta się szybko, początkowo tylko coś mi tam zgrzytało, ale potem było bum i już przepadłam. Działo się dużo. Podchody Jaxa do Sid były momentami gorące, to właśnie był jego sposób na łamanie zasad. W pewnym momencie ta historia roztrzaskała mi serce, żeby na końcu je na nowo poskładać.

Czułam ból naszych bohaterów, czytając to czułam się sponiewierana emocjonalnie! Nie mogłam uwierzyć, że to może się tak skończyć! Jednak kiedy doczytałam do końca poczułam, że moje serce znów jest w całości.

Jak już wspomniałam wyżej Jax, żeby złamać Sid doprowadzał do sytuacji bardzo gorących. Muszę Wam powiedzieć, że sceny erotyczne, były naprawdę gorące, napisane pięknie ze smakiem i tak jak mają być. W żadnym wypadku nie przytłaczały całości, a jedynie je uzupełniały i dodawały pikanterii. Muszę przyznać, że w tej książce sceny erotyczne są naprawdę świetnie przedstawione. To jedna z książek, w której czytam je z przyjemnością.

Historia Sid i Jaxa przeczołgała mnie emocjonalnie, nie mogłam znieść tego bólu, jaki sobie sami zadawali, jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Ostatecznie książka skończyła się szczęśliwie. Po drodze do tego szczęścia zostały wyjaśnione wszystkie tajemnice i niedomówienia, które tak naprawdę najbardziej ciążyły między nimi.

Kończąc polecam Was tą świetną książkę, myślę że nie będziecie się nudzić z nią ani chwili.

Dziękuję, że mogłam poznać tą historię i oczywiście za egzemplarz do recenzji.
Polecam

Informacje dodatkowe o Zasada numer pięć:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2024-02-15
Tytuł oryginału: Rule Number Five
Tłumaczenie: Iga Wiśniewska
Dodał/a opinię: Magdalena Górska

Zobacz opinie o książce Zasada numer pięć

Kup książkę Zasada numer pięć

Siemowit Zagubiony