Zasada numer pięć

Tom 1 cyklu Bezwstydna / Rule Breaker

🏒 „𝒵𝒶𝓈𝒶𝒹𝒶 𝓃𝓊𝓂𝑒𝓇 𝓅𝒾ęć” 𝒥. 𝒲𝒾𝓁𝒹𝑒𝓇🏒

Miałam zaplanowane całe życie… dopóki nie spotkałam hokeisty z obsesją na punkcie łamania moich zasad.

▪𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪

Zasada pierwsza: żadnego całowania.

Zasada druga: żadnych randek, tylko przygody na jedną noc.

Zasada trzecia: żadnej wymiany numerów.

Zasada czwarta: żadnych hokeistów.

Zasada piąta: żadnego zakochiwania się!

Sidney miała swoje żelazne zasady, którymi się kierowała do momentu, aż poznała przystojnego Jaxa. Mężczyzna zdecydowanie osłabił jej zasady i swoim urokiem przekonał ją, że warto czasami je nagiąć, by poczuć szczęście. Tylko jak zbudować szczęśliwy związek, gdy oboje mają całkowicie odmienne plany na przyszłość? Czy warto ryzykować dla tych kilku chwil szczęścia?

To nieprzesadzona historia, która w żadnym momencie nie wydała mi się naciągana czy nudna. Autorka ilość napięcia związanego z dramatem rozgrywanej historii świetnie rozładowuje dzięki znakomitemu humorowi poprzez dowcipne dialogi bądź momentami naprawdę zabawne sytuacje.

Znakomitym atutem tej książki są bohaterowie, których autorka wykreowała wprost przecudownie! Pokochałam dosłownie wszystkich. Pokochałam Sidney, na początku niesamowicie skrytą, obdarzoną strachem i nieufnością dziewczynę, która z biegiem czasu zaczęła otwierać się na Jaxa i na nowe doznania. Nie mogę nie wspomnieć o Jaxie! Jak dla mnie to książkowy ideał. Imponował mi tym, jak traktował z czułością Sidney, która często opleciona była psotnym poczuciem humoru, ale chłopak potrafił też być poważny i nieugięty, gdy wymagała tego sytuacja. Ich relacja rozwijała się powoli, co jest ogromnym atutem tej książki. Na kartach powieści śledzimy całą ich ścieżkę, odkrywając ich przeżycia i emocje.

Czytałam tę książkę tak, jakby kompletnie nic innego się nie liczyło i w życiu bym nie przypuszczała, że jakikolwiek romans aż tak mnie pochłonie. Autorka w tak ciekawy i zajmujący sposób splotła ze sobą momenty pełne dramatyzmu, wzruszenia, humoru i pikanterii (bo i tych nie zabrakło), że całość skomponowała naprawdę dobrą, pozbawioną nudy lekturę. Idealna na leniwy wieczór! 🤍 Dostarczy wam porządna dawkę emocji i niezapomnianych przeżyć! 🏒

Informacje dodatkowe o Zasada numer pięć:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2024-02-15
Tytuł oryginału: Rule Number Five
Tłumaczenie: Iga Wiśniewska
Dodał/a opinię: Małgosia Szydlak

Zobacz opinie o książce Zasada numer pięć

Kup książkę Zasada numer pięć

Siemowit Zagubiony