Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym

Tom 1 cyklu Zlecenie 999

Komu marzy się sława, kariera i ogromne pieniądze? Kto na swej życiowej drodze nie zastanawiał się nad ich łatwym zdobyciem?
Czy jest wogole sposób na szybki i nie wymagający poświęcenia zarobek? I czy naprawdę ich potrzebujemy czy tylko pragniemy je mieć?
Klara. Skromna, ciężko pracująca studentka logistyki stara się za wszelką cenę pomagać finansowo matce i siostrze.
Przyparta do muru, zostaje zmuszona do znalezienia kolejnej, dodatkowej pracy.
Tym sposobem trafia do agencji przyjmującej zlecenia dla hostess. Gdy dziewczyna dostaje odpowiedź na jedno z ogłoszeń, jej całe życie nagle się zmienia. Jeden podpis gwarantuje jej i jej bliskim finansowe bezpieczeństwo, jednak samej Klarze burzy życie prywatne, zawodowe i uczuciowe.
Piękna przyszła pani inżynier nieświadomie skrada serca dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą mężczyzn. Przyszłego, udawanego narzeczonego, Eduarda Mendozy oraz jego towarzysza mafijnych porachunków, Przemka.
Rozpoczyna się walka o serce, ciało i duszę młodziutkiej kobiety. Krwawa walka...
Historia niczym filmowego Kopciuszka. Z tym, że zgubienie pantofelka w tym przypadku, nie gwarantuje Happy Endu.
Wszystko zależy od decyzji samej Klary, która do końca nie jest pewna swoich racji i uczuć.
Zdecydowanie pierwszy tom intryguje i skutecznie przymusza do poznania dalszych losów bohaterki, opisanych w części drugiej.
21 stycznia odbędzie się premiera trzeciego tomu "Zlecenie 999", dlatego każdego, kto jak ja, ma książkę Justyny Nowak-Wysockiej na liście lub stosie hańby, zapraszam do sięgnięcia po lekturę i nadrobienie czytelniczych zaległości.

Informacje dodatkowe o Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym:

Kup książkę Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym

Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia
Justyna Nowak-Wysocka0
Okładka ksiązki - Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia

Kontynuacja serii pt. „Zlecenie 999” opisującej miłosne perypetie studentki logistyki Klary Nowickiej, która zawarła umowę z przystojnym...

Demony sukcesu
Justyna Nowak-Wysocka0
Okładka ksiązki - Demony sukcesu

Piotr jest początkującym aktorem, ma na swoim koncie kilka reklam i epizodów filmowych. Bierze udział w castingu do prestiżowej ekranizacji. Poznaje...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis