Modlitwa Do Boga Złego

To już drugi tom przygód fantastycznej ekipy, która złego się nie boi, a jak trzeba to jedno drugiego chronić będzie choćby za cenę życia. Wracamy do Krzysztofa, który w poprzedniej części został obdarzony niewyobrażalną mocą jaką jest wiedza, ale o tym to już wiecie, jeżeli czytaliście 1 tom.

Do naszej ekipy dołączy tajemniczy chłopiec, który został znaleziony pod domem naszej cudownej punkowej pary, czyli Bzdeta i Cipuchy. Chłopiec, mimo że wygląda jak każdy inny nastolatek okazuje się, że chłopiec jest w niebezpieczeństwie i szukają go bezwzględni ludzie którzy chcą go zabić. Jeden minus tej części! Dlaczego jest taka krótka ja się pytam? No tak mi szybko minęło, że teraz muszę czekać na trzeci tom, żeby dowiedzieć się jak potoczyły się losy naszych bohaterów.

Oczywiście cała akcja i poziom według mnie zachowany na tym samym poziomie, mimo że książka cieńsza od 1 tomu. Nowi bohaterowie, nowa rzeczywistość oraz zakrzywiona czasoprzestrzeń, która spowoduje, że przyjdzie zmagać się z czym nowym, nieznanym. Tak jak w poprzednim tomie nie zabrakło humoru, spisków, pościgów, podróży i tajemnic, które mogą okazać się dość mocno obciążające. Musze również napisać, że do ekipy dołączył min Czesio. No osoba, która z humorem i niezłą ciętą ripostą dorównuje naszej kolorowej parze.

Polecam czytać po kolei tę serię, żeby zrozumieć motyw postępowania naszych bohaterów i wiedzieć jaką trudną drogę mają do pokonania. Jeżeli jesteście fanami audiobooków to podkreślam ze lektor Filip Kosior dodał do tej serii coś cudownego i magicznego za to plus.

Za ten egzemplarz również dziękuje Wydawnictwu 5WHY PROMOTION. Czekam na trzeci tom oraz marzy mi się kontynuacja przygód naszych przyjaciół.

Informacje dodatkowe o Modlitwa Do Boga Złego:

Kup książkę Modlitwa Do Boga Złego

Kapłan
Krzysztof Kotowski0
Okładka ksiązki - Kapłan

Kapłan otwiera nowy cykl książek Kotowskiego, nie związany z bohaterami jego poprzednich książek.Jest także powieścią, którą debiutuje nowe, polskie wydawnictwo...

Krew snajperów. Opowieść żołnierza GROM-u
Krzysztof Kotowski0
Okładka ksiązki - Krew snajperów. Opowieść żołnierza GROM-u

Snajperzy GROM-u od momentu sformowania jednostki w 1990 roku są jednymi z najlepszych strzelców na świecie. Specjalne wyszkolenie, niepowtarzalna taktyka...