Zapomniany

Tom 1 cyklu Zapomniany

"Zapomniany" jak dla mnie będzie niezapomniany.

Ta książka dostarczyła mi mnóstwo emocji. Jak zaczęłam czytać tak przepadłam. To co się tam działo zahipnotyzowało mnie a ja nie mogłam się z tej hipnozy obudzić.

Jędrek i Hania, rodzeństwo. Patryk -przyjaciel Jędrka podkochujący się w jego siostrze z wzajemnością. Ale dwóch chłopaków ma swój mroczny sekret, o którym wiedzą tylko oni i ich ofiary.

Pewnego dnia Patryk znika. Nikt nie wie, co się z nim stało i dlaczego. Nikt nie wie też, że ktoś go porwał i uwięził. Nikt nie wie, że jego głównym posiłkiem jest groszek i mielonka... Nikt nie wie, przez co przechodzi. I nikt nie wie, że po 10ciu latach powróci.

Kim stanie się w nowym świecie? Czy odnajdzie się w nowej rzeczywistości? Czy Jędrek i Hania już o nim zapomnieli? I kto stał za jego porwaniem i dlaczego?

Ale to było dobre! To było świetne! To było rewelacyjne. Nie odłożyłam książki póki nie skończyłam. Nie dało się.

Takie książki same się czytają a Ty nim się obejrzysz zostajesz z ostatnią stroną, która wprawia Cię w osłupienie.

Chcę więcej. Czekam na więcej...

A Wy jeśli jeszcze nie czytaliście Zapomnianego to nie zwlekajcie. Ta książka zasługuje na to by zasilić Wasze domowe biblioteczki.

Informacje dodatkowe o Zapomniany:

Kup książkę Zapomniany

Rywal diabła
Adrian Bednarek0
Okładka ksiązki - Rywal diabła

„Najważniejsze jest atakować tam, gdzie wróg nie będzie się bronił.” Sun Tzu Od kiedy Sonia Wodzińska dostaje listy, w których nadawca chwali...

Ona
Adrian Bednarek0
Okładka ksiązki - Ona

Ona ma na imię Alicja. Jest jedyną kobietą, której pożądam. Gdy byliśmy nastolatkami, potajemnie odwiedzałem jej pokój, śledziłem ją, poznawałem sekrety...