Medycyna dla młodego czytelnika będzie raczej nudna, ale nie jeśli sięgnie po książkę autorstwa Adama Kay. To nie jest zwykła książka pełna nudnych faktów i definicji. Tu wszystko napisane jest ciekawie i z humorem, tak by młodzi czytelnicy, do których jest kierowana, byli nią zainteresowani. Na dodatek są tu odpowiedzi na pytania „obrzydliwe”, na które przeważnie unika się odpowiedzi.

Podzielona na rozdziały, a dzięki temu bez problemu można w niej znaleźć interesujące nas rzeczy.

W książce znajdziemy sporo ciekawych rysunków, które według mnie, zdecydowanie ją uatrakcyjniają.

Według mnie książka jest świetna. To spora dawka wiedzy przekazana w sposób ciekawy i zabawny. Polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Informacje dodatkowe o Bardzo niesamowita medycyna. Przerażająco prawdziwa historia grzebania w ludzkim ciele:

Wydawnictwo: Insignis
Data wydania: 2022-10-12
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Tytuł oryginału: Kay's Marvellous Medicine: A Gross and Gruesome History of the Human Body
Tłumaczenie: Katarzyna Dudzik
Dodał/a opinię: Anna Kaczor

Zobacz opinie o książce Bardzo niesamowita medycyna. Przerażająco prawdziwa historia grzebania w ludzkim ciele

Kup książkę Bardzo niesamowita medycyna. Przerażająco prawdziwa historia grzebania w ludzkim ciele

Twoja anatomia. Kompletny (i kompletnie obrzydliwy) przewodnik po ludzkim ciele
Adam Kay0
Okładka ksiązki - Twoja anatomia. Kompletny (i kompletnie obrzydliwy) przewodnik po ludzkim ciele

Pierwsza książka dla młodych czytelników napisana przez autora głośnych bestsellerów „Będzie bolało” i „Świąteczny dyżur”. Czy...

Będzie bolało. Sekretny dziennik młodego lekarza
Adam Kay0
Okładka ksiązki - Będzie bolało. Sekretny dziennik młodego lekarza

Witaj w świecie 97-godzinnych tygodni pracy. W świecie decyzji, od których zależy życie. W świecie nieustannego tsunami płynów ustrojowych...