Zdjęcie - Samantha Young

Samantha Young


Samantha Young to mieszkająca w Szkocji pisarka, autorka bestsellerowych cykli powieści obyczajowych On Dublin Street oraz Adair Family.

Samantha Young - biografia, życie i twórczość

Samantha Young to pisarka, której popularność przyniósł cykl powieści On Dublin Street, w skład którego wchodzą książki W poświacie księżycaCofnąć czas czy Ostatnia szansa

Samantha Young szczególnie ceniona jest przez czytelników za tworzenie zmysłowych scen miłosnych. Miłośniczki powieści obyczajowych uwielbiają ją za niezwykle urzekające pary bohaterów i zaskakujące historie ich związków. 

Czytaj również: Samantha Young - cytaty

Samantha Young wielokrotnie trafiała na listy bestsellerów New York Timesa i USA Today.

Samantha Young mieszka w Szkocji. W Polsce ogromną popularnością cieszyły się jej książki Żyj szybko, kochaj głęboko i Tylko ty mnie zrozumiesz. Jej powieść To, co najważniejsze otwiera kolejną popularną serię autorki: Hart's Boardwalk.

Najnowsze książki Samanthy Young wydane w Polsce to powieści z cyklu Adair Family – Jutro będziesz mój oraz Nigdy nie będę Twoja.

Samantha Young - twórczość

Samantha Young - publicystyka

Lista fanów

przesuń
Użytkownik Kiedy został fanem
lena19922 2021-04-22 12:57:04
aggusia 2022-04-03 15:09:14
Cytaty Autora

Zobaczyłam ją i od razu stało się dla mnie jasne, że zamiast szklanki trzeba było postawić wiadro. Naczynie było puste. Przez kilka minut przenosiłam wzrok ze szklanki na drzwi sypialni i z powrtoem, za każdym razem spodziewając się cudu. Nie nastąpił. Nie pozostało mi nic innego, jak podnieść skacowany tyłek i samej nalać sobie wody.


Więcej

Mylnie zakładamy, że życie jest nam dane na zawsze. Warto zacząć żyć pełnią życia.


Więcej
Wszystkie cytaty tego autora Dodaj cytat tego autora
Reklamy