W poświacie księżyca

Logan spędził dwa lata w więzieniu, płacąc za błąd popełniony w przeszłości (pobił człowieka, który próbował zgwałcić jego siostrę). Teraz jest gotów zacząć nowe życie. Ma wspaniałe mieszkanie, dobrą pracę i wiele kobiet, które pozwalają mu zapomnieć o przykrych wspomnieniach. Lecz tylko jedna tak naprawdę rozpala jego zmysły do czerwoności – sąsiadka Grace. Grace uciekła od swojej toksycznej rodziny, przeprowadzając się do Edynburga. Odzyskuje spokój po trudnych doświadczeniach i cieszy się życiem na własny rachunek. Sielankę zakłóca jednak natrętny sąsiad, który irytuje Grace głośnym zachowaniem i złośliwościami. Początkowo Grace nie chce mieć z Loganem nic wspólnego, ale niespodziewanie łamacz serc okazuje się mężczyzną, którego szukała. Gdy Grace zaczyna poddawać się urokowi przystojnego sąsiada, jej mroczna przeszłość powraca jak bumerang i zagraża wszystkiemu, co udało im się wspólnie zbudować. Czy mimo przeciwności losu ta znajomość skończy się happy endem?

Informacje dodatkowe o W poświacie księżyca:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2016-04-27
ISBN: 978-83-8053-079-9

Kup książkę W poświacie księżyca

W poświacie księżyca - opinie o książce

Avatar użytkownika - wiolamp
wiolamp
Przeczytane:2017-01-20, Ocena: 5, Przeczytałam, 100 książek 2017,
Kolejna część autorki i znowu jestem zadowolona. Historia Logana, mężczyzny, który spędził troszkę czasu w więzieniu po pobiciu byłego chłopaka swojej siostry. Historia pokazuje jak więzienie zmienia człowieka, jak Logan boi się zaangażować. Gdy jednak spotyka swoją irytująca sąsiadkę oraz w jego życiu pojawia się Maia wszystko się zmienia. Trudy ojcostwa pomaga mu zwyciężyć Grace. Historia świetnie oddaje problemy codzienne. Wsparcie rodziny i przyjaciół pozwala przezwyciężyć najgorsze lęki. Autorka bardzo pomysłowo w ostatnim rozdziale pokazuje dalsze losy bohaterów z wcześniejszych części. Książka dla każdego kto lubi pikantne romanse połączone z codziennością.
Avatar użytkownika - damonowa
damonowa
Przeczytane:2016-11-12, Ocena: 6, Przeczytałam,
Oprócz pierwszej części tej cudownej serii On Dublin Street, bardzo, ale to bardzo spodobała mi się miłosna historia Grace i Logana. Orginalna, wzruszająca, z dawką ciepłego humoru opowieść, w którą można wciągnąć się od pierwszych stron w romantyczny świat głównych bohaterów, jak i w cały cudowny rodzinny klan, gdzie zauważyłam, że nie tylko ja nie mogłam się połapać które dzieci do kogo należą, jedyny minus całej tej powieści. Było uroczo przebrnąć przez tą serię. Polecam!
Avatar użytkownika - aggusia
aggusia
Przeczytane:2021-06-13, Ocena: 5, Przeczytałam,

Kolejne moje spotkanie z książkami Samanthy Young. Tym razem poznajemy historię Grace i Logana. Jak zwykle zaczyna się od wzajemnej niechęci, a kończy na szalonej upojnej miłości. Schemat książek tej autorki jest chyba zawsze taki sam. Przeczytałam ich już naprawdę wiele i nie spotkałam się z innym prowadzeniem fabuły. Książka napisana jak zwykle ładnym, dopracowanym językiem, chociaż tłumaczowi nie udało się uniknąć czasem śmiesznych przekładów. Ale to są niuanse. To co mnie wyjątkowo drażniło w tej książce to przerysowane, polukrowane do granic możliwości przyjaźnie. Ledwo jakaś nowa kobieta pojawi się w towarzystwie z miejsca i bezdyskusyjnie dołącza do klanu psiapsiół, oczywiście jest wspaniała, cudowna i przez wszystkich lubiana. W życiu to tak nie działa. A gdzie czas na poznanie kogoś? Na wypracowanie zaufania? Druga dziwaczna sytuacja występująca w tej powieści to to jak bohaterowie oddaleni od własnych rodzin (skłóceni najczęściej, albo czują się nierozumiani) tworzą sobie wśród przyjaciół coś na kształt nowych rodzin i w kółko mówią ,,kocham cię. Jesteś moją rodziną" i robią to tak skutecznie, że sami zaczynają wierzyć w tę śmiechu wartą ideologię. Sformułowanie ,,jesteś moją rodziną" powtarzanej przez bohaterów z mocą i pełnym przekonaniem jest niemal myślą przewodnią w tej książce. Dla mnie na wyrost.  Ale ja ciągle zapominam, że w książkach wszystko jest możliwe. To trochę odrealnione wątki. Zakończenie (Epilog) początkowo było dla mnie niezrozumiałe. W króciutkich wątkach występują tam wszystkie pary poznane we wcześniejszych tomach serii ,,On Dublin Street". Nie wiedziałam czemu to ma służyć skoro książka jest o Grace i Loganie, ale w Podziękowaniach, które autorka zamieściła na końcu powieści wszystko się wyjaśnia. To miało być podsumowanie wszystkich historii bowiem jest to ostatnia książka z tej serii.

Tytuł powieści kompletnie od czapy.

Czytało się dobrze i szybko. Jeśli nie wiecie co zrobić z wolnym popołudniem to ta lektura będzie w sam raz.

Avatar użytkownika - al-ks
Przeczytane:2018-03-03, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Cofnąć czas
Young Samantha0
Okładka ksiązki - Cofnąć czas

Shannon MacLeod zawsze przyciągała niewłaściwych mężczyzn. Brnęła od jednego toksycznego związku do drugiego, aż przyszło otrzeźwienie – w niebezpiecznych...