Odkrywając siebie

Dwudziestojednoletnia Gabriela to nieśmiała, zakompleksiona studentka socjologii. Zafascynowana jest swoim wykładowcą, snuje o nim gorące, pełne wyuzdanego seksu fantazje.

Grzegorz to pociągający, intrygujący mężczyzna, zafascynowany seksualnością. Oprócz ćwiczeń na uniwersytecie prowadzi także śląskie Centrum Badań Nad Seksualnością. Gabi, by zbliżyć się do przedmiotu swych marzeń, decyduje się przełamać bariery i dołączyć do ekipy wolontariuszy prowadzących badania. Czeka ją przeprowadzenie wiele fascynujących rozmów dotyczących seksu, jednak czy pozwoli jej to zdobyć Grzegorza?

Wśród ekipy wolontariuszy jest też Michał, romantyczny, delikatny student, który zakochuje się w Gabi. Kocha ją szalenie, jednak dziewczyna nie zwraca na niego uwagi. Jest dla niej zbyt miły, zbyt uroczy. On się jednak nie poddaje...

Kogo wybierze Gabi? Seks z dominującym macho czy też romantyczną miłość?

Informacje dodatkowe o Odkrywając siebie:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2013-10-09
Kategoria: Inne

Kup książkę Odkrywając siebie

Odkrywając siebie - opinie o książce

Avatar użytkownika - ania_w
ania_w
Przeczytane:2013-12-06, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Książka jest po prostu smakowita i nie mówię tu nawet o kilku bardzo ciekawie i szczegółowo opisanych fantazjach seksualnych, ale o różnych drobiazgach. Wątek romantyczny jest, że tak to ujmę, poboczny. Fabuła w tym zakresie jest ledwo zarysowana. Można by powiedzieć, że głównym bohaterem nie jest nawet sama Gabi, ale badania w których bierze udział - badania seksualności wzorowane na badaniach Alfreda Kinseya. Zanurzając się w tę książkę, wspólnie odkrywany, jak bardzo ludzie różnią się swoim podejściem do seksualności i ile ta sfera może wnieść w nasze życie (zarówno dobrego, jak i złego). Co nietypowe dla erotyków - pojawiają się tu wątki zaburzeń seksualnych, przemocy seksualnej, profilaktyki zdrowotnej czy bezpiecznego seksu. Bardzo ciekawe są kobiece techniki seksualne, naprawdę interesuje mnie, ile z tego to doświadczenia autorki lub osób, które zna. Wykorzystywanie seksualne pluszowego misia po prostu powaliło mnie na kolana! Choć może to trochę na wyrost, ale w pewnym sensie ta książka (fragmenty związane z seksualnością, ale nie będące stricto literaturą erotyczną) skojarzyła mi się z ,,Monologami waginy" Eve Ensler czy ,,Wilgotnymi miejscami" Charlotte Roche.
Avatar użytkownika - rabiosa7
rabiosa7