Rozwój inteligencji emocjonalnej. 7 kroków do wewnętrznej przemiany

Wczuj się w swoje życie Rozpoznawaj i kontroluj emocje własne oraz innych ludziUzyskaj swobodny dostęp do emocji, które Ci pasująZmotywuj sięZadawaj właściwe pytaniaNaucz się stosować programowanie neurolingwistyczneWykorzystuj inteligencję emocjonalną w życiu prywatnym oraz zawodowymInteligencja emocjonalna jest złożonym systemem zachowań, predyspozycji, wierzeń i wartości, które pozwalają Ci skutecznie realizować własną wizję samego siebie, postawione cele, zawodowe ambicje i prywatne marzenia. Wysoki współczynnik EQ umożliwia doskonałe określanie nastrojów, uczuć i innych stanów ducha, zmienianie ich oraz wywoływanie tylko tych pożądanych. Jest to niezbędne do rozpoznawania emocji innych ludzi oraz budowania pozytywnych relacji z otoczeniem.Nowatorski podręcznik, który trzymasz w ręku, tak różni się od sławnego dzieła Daniela Golemana oraz innych książek i prac na temat inteligencji emocjonalnej, jak program motoryzacyjny od kursu prawa jazdy. Czym jest sucha wykładnia bez obrazowych przykładów i sposobów zastosowania jej w Twoim przypadku? Oprócz opisania solidnych teoretycznych podstaw, które mogą być pomocne nawet podczas zajęć na wyspecjalizowanych kierunkach, autorzy Rozwoju inteligencji emocjonalnej postanowili pomóc Ci we wprowadzeniu w życie wszystkich tych zagadnień. Stworzyli szereg ćwiczeń oraz praktyczny 14-dniowy program zdobywania mądrości emocjonalnej.Dzięki zdobyczom nauki oraz praktyce psychoterapeutów i trenerów książka ta wykorzystuje techniki neurolingwistyczne — takie jak bramy, kotwice, rytuały, poziomy logiczne i inne — w celu pokazania, jak należy zarządzać własnymi stanami emocjonalnymi oraz jak można mądrze wykorzystać wiedzę do zarządzania innymi ludźmi i relacjami z nimi. Szczęście osiągasz wówczas, kiedy to, co myślisz, co mówisz i co robisz, tworzy harmonię. Mahatma GhandPATRICK E. MERLEVEDE jest konsultantem i jednocześnie trenerem specjalizującym się w dziedzinach takich, jak inteligencja emocjonalna, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz gospodarowanie wiedzą. Prowadzi firmę internetową jobEQ.com. Oferuje ona usługi opierające się na zasadach podanych w niniejszej książce, w dziedzinach takich, jak określanie predyspozycji człowieka, rekrutacja pracowników i ich szkolenie.DENIS BRIDOUX jest trenerem NLP, terapeutą oraz Honorowym Członkiem Instytutu Neurosemantyki. Ostatnimi czasy dołączył on do zespołu opracowującego rozdziały II i III tomu serii Pink Therapy wydawanej przez Open University’s Press. Obecnie pracuje nad pełnym przeglądem i aktualizacją modeli Meta-Miltona, matematyką psychologii i nowym modelem umysł-ciało.RUDY VANDAMME jest trenerem. Prowadzi swój własny instytut: www.quinx.org. Zdobył stopnie naukowe z psychologii, filozofii i antropologii.

Informacje dodatkowe o Rozwój inteligencji emocjonalnej. 7 kroków do wewnętrznej przemiany:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: b.d
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 978-83-246-1256-7

Kup książkę Rozwój inteligencji emocjonalnej. 7 kroków do wewnętrznej przemiany

Rozwój inteligencji emocjonalnej. 7 kroków do wewnętrznej przemiany - opinie o książce