Opis ksiązki
Kup Teraz

Torebki i klątwy

Ocena ( 2 osoby )
4.0
Wydawnictwo: Bellona
Data wydania: 2013-06-20
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788311127302
Liczba stron: 400
Dodał/a książkę:elibri

Nareszcie w życiu Haley Randolph wszystko zaczyna się układać: razem z przyjaciółką Marcie odnoszą sukcesy w branży torebkowych prywatek, bohaterce udało się zaliczyć egzaminy semestralne w college'u, chłopak proponuje jej wspólne mieszkanie.

Haley nie wierzy w klątwy, aż do czasu, gdy jedna z jedna z jej klientek, dziwna starsza pani, rzuca na nią urok! Nagle wszystko zaczyna - czasem dosłownie - walić jej się na głowę!

Dziewczyna postanawia wyjechać do Las Vegas, lecz i tak nie zazna spokoju - znajduje zwłoki dawnej koleżanki z liceum, z którą nie była w najlepszych relacjach!

Wyjaśnienie tajemnicy zabójstwa Courtney zaprowadzi Haley w mroczny świat brudnych interesów, z rosyjską mafią w tle...

Czy Haley rozwiąże tajemnicze zabójstwo, pokona zły urok, wyjaśni miłosne dylematy i najważniejsze - czy zdobędzie wymarzoną torebkę?

szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
wordila plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-07-07, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,26 książek 2014,Mam,
Jeśli mamy wolne kilka, niedzielnych godzin i nie wiemy co z sobą zrobić, trochę mamy ochotę się "odmóżdżyć", ale jednak nie mieć poczucia straty czasu leżąc przed telewizyjnym odbiornikiem, to ta książka jest dobrym wyborem. Przyznaję, nie jest to pozycja ambitna, nie zadziała wielce na naszą wyobraźnię, ani nie skłoni do głębokich refleksji. Może jedna wielokrotnie wywołać uśmiech na twarzy, a czasem, to przecież tak wiele.
Komiczna wręcz jest postać głównej bohaterki, trochę leniwej, próżnej, złośliwej, ale za to bardzo sprytnej i z poczuciem humoru. Kocha markowe torebki, wydaje debet z kart kredytowych. Koleje jej losu są naprawdę zabawne. Dziewczyna ma dużo nieszczęścia, ale i mnóstwo szczęścia. Obija się w pracy myśląc o swoim pracodawcy, to co większość Polaków. Spotyka się z młodym rekinem biznesu, gotowym dać jej wszystko choć nie swój czasu. Są też inni mężczyźni, całkiem interesujący, no może poza jednym ufologiem. Dziewczyna nie traci czasu, działa, jest aktywna, a życie wciąż ją zaskakuje. Szczypta ironii sprawia, że książka wciąga i mimo tego, że obok Literatury przez duże "L" nawet nie stała, to miło wypełniła mi niedzielne popołudnie.
bibliotekarkaB plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-07-31, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2013,
Po raz czwarty Haley odkrywa mroczne tajemnice. Uciekając przed klątwą do Vegas Haley znowu wpada w tarapaty, a konkretnie wplatana zostaje w morderstwo, a nawet dwa. Lekko napisane, humorystyczne historie z sympatyczną młodą dziewczyną, która pracuje jako ekspedientka w dużej sieci handlowej. Sympatyczny kryminałek, polecam.
Eli1605 Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
ja_rus Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
Linia koment
Przeczytane:, Na półkach:
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów