Archeologia XV część 1

Czy biskup Reinbern budował katedrę w Kołobrzegu?Średniowieczne, wolno stojące murowane wieże na LubelszczyźniePóźnośredniowieczne i nowożytne założenia obronne między Krotoszynem a ŻerkowemArchitektura siedziby możnowładczo-rycerskiej w Wierzbnej koło Świdnicy w świetle badań archeologicznychGórna sala warszawskiego pałacu kanclerza Jerzego OssolińskiegoMiecze średniowieczne w zbiorach Muzeum Okręgowego w Koninie

Informacje dodatkowe o Archeologia XV część 1:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
Data wydania: b.d
Kategoria: Albumy

Kup książkę Archeologia XV część 1

Archeologia XV część 1 - opinie o książce

Olczak Jerzy (red.)0
Okładka ksiązki - Archaeologia Historica Polona, t. 12. Studia z historii architektury i historii kultury materialnej

Materiały z VI Sesji Naukowej Uniwersyteckiego Centrum Archeologii Średniowiecza i Nowożytności "Wieża w architekturze średniowiecza i nowożytności"...

Olczak Jerzy (red.)0
Okładka ksiązki - Archaeologia Historica Polona, tom 7. Materiały z IV sesji naukowej Uniwersyteckiego Centrum Archeologii Średniowiecza i Nowożyt

Spis treściCezary Buśko - "Słowo wstępne"; Cezary Buśko, Jerzy Piekalski - "Możliwości poznawcze archeologii w badaniach życia codziennego...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;