AWAKE. Osiągnij spełnienie w 7 obszarach

Książka ta pomoże Ci rozwiązać problemy i osiągnąć spełnienie w kluczowych obszarach własnego życia: zmianach życiowych, emocjach, poczuciu własnej wartości, pewności siebie, asertywności, podejmowaniu decyzji, motywacji i planowaniu.

Trzymasz w rękach napisany przystępnym językiem przewodnik po rozwoju osobistym, który zwiera:

• 40 ćwiczeń wspierających samodzielną pracę z większością życiowych wyzwań;

• vademecum, które poprowadzi Cię krok po kroku przez opisywane zagadnienia;

• przykłady ułatwiające lepsze i szybsze zrozumienie omawianych teorii.

Marta Gierlińska – trenerka, coach, bizneswoman z piętnastoletnim doświadczeniem w pracy z ludźmi – zbadała problemy, które są najczęstszym tematem sesji coachingowych, a następnie opracowała model pozwalający uporać się z nimi. Nazwała go AWAKE i opisała w tej oto książce.

Praca ta łączy w sobie wiedzę z psychologii transpersonalnej, wyniki badań D. R. Hawkinsa nad rozwojem świadomości, nauki filozofii Wschodu, a także narzędzia coachingowe, neurolingwistyczne oraz wiedzę i osobiste doświadczenia Autorki.

„Awake” to książka – przewodnik. Można się nią posłużyć, aby ustalić swoją aktualną pozycję na drodze własnego rozwoju oraz za pomocą przedstawionych w niej technik odnaleźć właściwą ścieżkę w podróży zwanej życiem.

Jolanta Kowal, założycielka Centrum Promocji Zdrowia NOVIMED, praktyk kinezjologii, naturopata

Informacje dodatkowe o AWAKE. Osiągnij spełnienie w 7 obszarach:

AWAKE. Osiągnij spełnienie w 7 obszarach - opinie o książce

Avatar użytkownika - truskawka2
truskawka2
Przeczytane:2019-10-13,

Siedem kluczowych obszarów życia. Zmiany, emocje, poczucie wartości, pewność siebie, asertywność, decyzje, motywacja i planowanie. Jak osiągnąć we wszystkich harmonię i sprawić, żeby stały się szczęśliwą siódemka? Autorka proponuje metodę AWAKE. Nazwa pochodzi od poziomów: Absolutne przebudzenie, Wędrówka ku duchowości, Aktywna Kreacja, Kluczowe oczyszczanie, Ewolucja przez konflikt. Startujemy od poziomu ewolucji, by stopniowo dążyć ku doskonałosci - absolutnemu przebudzeniu. Brzmi skomplikowanie, ale nie zniechęcajmy się. Chodzi po prostu o rodzaj generalnych porządków w życiu i duszy. Musimy tylko przełamać tkwiący w nas lęk przed zmianami. Autorka objaśnia wszystko zrozumiale, wplatając w wywód liczne przykłady z życia.

Książka księżycowa. Uczy, jak stopniowo osiągać pełnię. Polecam!

dr Kalina Beluch

UP MARKETING. Zbuduj strategię i wprowadź firmę na wyższy poziom
Marta Gierlińska0
Okładka ksiązki - UP MARKETING. Zbuduj strategię i wprowadź firmę na wyższy poziom

Marta Gierlińska szkoliła się w dziedzinie NLP w Instytucie Neurolingwistyki u Andrzeja Batko, w coachingu NLP u Johna Grindera oraz Carmen Bostic...