Backup i zarządzanie danymi w Windows 7. Praktyczny podręcznik

Cokolwiek robisz, pamiętaj o backupie!

Tworzenie kopii bezpieczeństwa na ogół uważane bywa za stratę czasu albo zło konieczne. Większość ludzi zdaje się wymazywać z pamięci przykre zdarzenia, kiedy awaria komputera pozbawiła ich cennych danych, owoców ciężkiej pracy albo rodzinnych zdjęć. Najwyższa pora uświadomić sobie, że w dzisiejszym świecie utrata danych może kosztować nas wyjątkowo drogo, i stworzyć przejrzyste, eleganckie archiwum, z którego będzie można skorzystać w razie konieczności.

Z tą książką przyjdzie Ci to bez trudu. Nauczysz się nie tylko tworzyć proste kopie, ale także właściwie zarządzać danymi, rekonstruować skasowane pliki i szyfrować te, których nie chcesz upubliczniać. Z drugiej strony poznasz sposoby trwałego usuwania plików z dysku, metody ich kompresowania oraz odpowiedniego przechowywania w archiwum. Dowiesz się, co to jest serwer pamięci i jak go używać, a także do czego mogą się przydać partycje na dysku. I natychmiast wykorzystasz tę wiedzę!

Podstawowe informacje o plikach Zarządzanie plikami w systemie operacyjnym Tworzenie kopii bezpieczeństwa plików i innych ustawień Odzyskiwanie utraconych plików Szyfrowanie plików Bezpieczne usuwanie plików z dysku Kompresowanie plików oraz zabezpieczanie i naprawa archiwów Podstawy instalacji i konfiguracji serwera pamięci (NAS) Partycjonowanie dysku

Nie ryzykuj - już dziś zabezpiecz dane!

Informacje dodatkowe o Backup i zarządzanie danymi w Windows 7. Praktyczny podręcznik:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2012-06-15
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Backup i zarządzanie danymi w Windows 7. Praktyczny podręcznik

Backup i zarządzanie danymi w Windows 7. Praktyczny podręcznik - opinie o książce

Budowa sieci komputerowych na przełącznikach i routerach Cisco
Adam Józefiok0
Okładka ksiązki - Budowa sieci komputerowych na przełącznikach i routerach Cisco

Dowiedz się jak zaprojektować sprawnie działającą sieć komputerową Jak dobrać odpowiedni rodzaj sieci komputerowej? Jak połączyć urządzenia pracujące...

W drodze do CCNA. Część II
Adam Józefiok0
Okładka ksiązki - W drodze do CCNA. Część II

Zobacz część I książki W drodze do CCNA>> Zobacz też W drodze do CCNA. Zadania przygotowujące do egzaminu >> Certyfikat na wyciągnięcie ręki! Sieci...