Batman: Mroczny Rycerz Rasa Panów

Starzy bohaterowie stawiają czoło wrogom, z którymi nie mają szans wygrać. Mistrzowski komiks legendarnego twórcy - Franka Millera, który kontynuuje swoją niekonwencjonalną opowieść o Nietoperzu!

Batman nie żyje - tak twierdzą wszyscy, nawet niegdyś współpracująca z nim pani komisarz gothamskiej policji. Prawdę zna tylko Batgirl. Tymczasem pewien ziemski naukowiec nieopatrznie uwalnia z długiej niewoli członków niebezpiecznej sekty, która powstała dawno temu na Kryptonie, planecie Supermana. Sekciarze dysponują niewyobrażalnymi mocami, którym mało kto jest w stanie się przeciwstawić. Superman tkwi uwięziony w lodowcu, a Batmana uznaje się za zmarłego, czy więc znajdą się bohaterowie, którzy ochronią Ziemię?

Autorami scenariusza są dwaj giganci komiksu amerykańskiego, Frank Miller (Batman: Powrót Mrocznego Rycerza, Sin City, 300) i Brian Azzarello (Batman: Rozbite miasto, 100 naboi), a rysunkami zajęli się - oprócz samego Millera - tak znani graficy jak Andy Kubert czy Eduardo Risso.

Informacje dodatkowe o Batman: Mroczny Rycerz Rasa Panów :

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2018-09-19
Kategoria: Komiksy

Kup książkę Batman: Mroczny Rycerz Rasa Panów

Batman: Mroczny Rycerz Rasa Panów - opinie o książce

USA. Wschód 1: 2 mln. Mapa
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - USA. Wschód 1: 2 mln. Mapa

Mapa w skali 1:2 000 000. ...

LONDYN (Pascal 360)
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - LONDYN (Pascal 360)

Londyn - jedna ze stolic świata, w których historia miesza się z nowoczesnością. To kosmopolityczna metropolia, w której mówi się...