Broń sportowa oddziałów specjalnych

"Broń sportowa oddziałów specjalnych" zawiera podstawowe informacje o najważniejszych rodzajach broni używanych podczas polowań na drobną i grubą zwierzynę, podczas strzelania do celu oraz strzelania do rzutków. Strzelectwo może mieć różne oblicza: od polowania na ptactwo wodne po strzelanie w stylu Dzikiego Zachodu, od tropienia jeleni i polowania na grubą zwierzynę po sportowe strzelanie do celu.

Podobnie zróżnicowana jest także broń, służąca do uprawiania tych sportów - mogą to być dubeltówki w układzie nadlufki, wiatrówki, pistolety sportowe, wiatrówki z naciągiem sprężynowym, strzelby z mechanizmem czółenkowym, sztucery o zamku suwliwym i broń półautomatyczna.

Nasz autor, będący prawdziwym ekspertem, udziela porad dotyczących wszelkich aspektów strzelectwa, takich jak wybór właściwej broni i jej kalibru, technika strzelania, posługiwanie się celownikami zwykłymi i optycznymi, strzelanie do celu, technika celowania metodą utrzymywanego wyprzedzenia i metodą przeciągania broni przez cel, zasady bezpieczeństwa, polowanie na ptactwo, sposoby radzenia sobie z niewypałami i zasady polowania w bezludnych okolicach.

W książce tej można również znaleźć opisy najbardziej znanych modeli broni sportowej, takich jak między innymi Weatherby Mk V, Mossberg 500, Ruger Mini 14 oraz Henry "Big Boy" oraz ponad 150 ilustracji, wskazówek i porad technicznych.

"Broń sportowa sił specjalnych" to kompletny przewodnik opisujący broń sportową i sposoby jej wykorzystania, który zadowoli każdego miłośnika strzelectwa.

Informacje dodatkowe o Broń sportowa oddziałów specjalnych:

Wydawnictwo: Bellona
Data wydania: 2015-04-16
Kategoria: Hobby
ISBN: 978-83-11-13587-1

Kup książkę Broń sportowa oddziałów specjalnych

Broń sportowa oddziałów specjalnych - opinie o książce

WALKA WRĘCZ . Ekstremalne techniki stosowane przez żołniezy służb specjalnych
Martin J. Dougherty0
Okładka ksiązki - WALKA WRĘCZ . Ekstremalne techniki stosowane przez żołniezy służb specjalnych

Książka "WALKA WRĘCZ ekstremalne techniki stosowane przez żołniezy służb specjalnych" w przystępny sposób prezentuje niezliczoną liczbę technik walki...

Broń na wojnie w Ukrainie. Czołgi Artyleria Samoloty
Martin J. Dougherty0
Okładka ksiązki - Broń na wojnie w Ukrainie. Czołgi  Artyleria  Samoloty

W wojnie w Ukrainie bierze udział ogromna rozmaitość rodzajów i typów sprzętu wojskowego - wozy bojowe oraz działa artyleryjskie, pamiętające pierwsze...