WALKA WRĘCZ . Ekstremalne techniki stosowane przez żołniezy służb specjalnych

Książka "WALKA WRĘCZ ekstremalne techniki stosowane przez żołniezy służb specjalnych" w przystępny sposób prezentuje niezliczoną liczbę technik walki wręcz, włącznie ze wskazówkami dotyczącymi postawy, ruchów i uników, kopnięć, ciosów i ich parowania, trzymań, dławień, chwytów czy rzutów.

Ekspert w dziedzinie technik walki wręcz podpowie czytelnikowi jak zmierzyć się z przeciwnikiem nieuzbrojonym, grupą przeciwników, a także napastnikami uzbrojonymi w broń tępą, białą lub palną.

Książka podzielona została na łatwoprzyswajalne rozdziały poświęcone technikom obronnym, zadawaniu ciosów, walce w zwarciu, w parterze, walce z przeciwnikiem uzbrojonym, tematyce broni palnej, walce z wieloma przeciwnikami jednocześnie, a także rozpraszaniu napastnika i treningowi. Całość dodatkowo wzbogaca zbiór krótkich i praktycznych porad dotyczących kluczowych zagadnień, takich jak postawa obronna, kontrolowanie agresji czy wykorzystywanie nieczystych zagrań.

Nie ważne jakimi środkami wygrywasz -- ważne, że wygrywasz.

W przyswojeniu prezentowanych technik dodatkowo pomaga 150 czarnobiałych ilustracji prezentujących poszczególne etapy działania. " WALKA WRĘCZ ekstremalne techniki stosowane przez żołniezy służb specjalnych" zawierają wszystko, co należy wiedzieć, aby poradzić sobie w bezpośrednim starciu z agresywnym napastnikiem.

Informacje dodatkowe o WALKA WRĘCZ . Ekstremalne techniki stosowane przez żołniezy służb specjalnych:

Wydawnictwo: Mak Verlag
Data wydania: 2012-09-17
Kategoria: Historyczne

Kup książkę WALKA WRĘCZ . Ekstremalne techniki stosowane przez żołniezy służb specjalnych

WALKA WRĘCZ . Ekstremalne techniki stosowane przez żołniezy służb specjalnych - opinie o książce

Martin J. Dougherty0
Okładka ksiązki - Sztuka samoobrony. Na podstawie technik walki wręcz stosowanych przez żołnierzy elitarnych jednostek specjalnych

Książka Sztuka samoobrony powstała z myślą o odbiorcy cywilnym i jest przeznaczona dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku. Uczy ona, jak radzić sobie z...

Broń sportowa oddziałów specjalnych
Martin J. Dougherty0
Okładka ksiązki - Broń sportowa oddziałów specjalnych

"Broń sportowa oddziałów specjalnych" zawiera podstawowe informacje o najważniejszych rodzajach broni używanych podczas polowań na drobną i grubą zwierzynę...