Cole West

Cole West jest przyjacielem Coriny i Parkera, współwłaścicielem kancelarii prawniczej, a jego wujek - Duży John - działa w świecie przestępczym. Pewnego dnia, ze względów bezpieczeństwa, mężczyzna musi wyjechać z Nowego Jorku. W drodze do Newport News, o mało nie potrąca Mishy, która wtargnęła mu przed auto. Dziewczyna ewidentnie ucieka przed kimś. Cole jeszcze nie wie, że zaoferowana pomoc oznacza kłopoty. Kłopoty w postaci zwaśnionych rodzin oraz żądnych władzy, pieniędzy i walki ludzi, którzy nie cofną się przed niczym. Nawet przed porwaniem. Przypadkowe spotkanie będzie miało nadzwyczaj poważne konsekwencje... Bo czy można wybrać między miłością, a rodziną? A może da się to pogodzić?

Informacje dodatkowe o Cole West:

Cykl : Niepokonani #2

Wydawnictwo : Akurat
@wydawnictwomuza

♟️♟️♟️♟️♟️♟️♟️♟️♟️♟️♟️♟️♟️♟️

" Potrzebuje jej. Jak nigdy potrzebuje, żeby ktoś przy mnie był. Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem, że pomyślę. Zawsze byłem samowystarczalny. Nawet w innych związkach nie potrzebowałem takiego wsparcia..."

Opowieść "Cole West" to kontynuacja serii "Niepokonani", w której śledzi my przygody Cola i Mishy..
Książka jest napisana z perspektywy głównych bohaterów, co pozwala nam lepiej zrozumieć ich emocje, motywacje i wyzwania, z jakimi się mierzą.. To historia pełna akcji, przyjaźni i odkryć..

Autorka pisze w sposób bardzo wciągający i pełen napięcia.. Jej słowa potrafią przykuć uwagę od samego początku do końca..
Opisuje wydarzenia i sytuacje w sposób bardzo realistyczny, co sprawia, że czujemy się jak byliśmy częścią historii.. Autorka buduje napięcie i tajemnicę wokół postaci i ich relacji, co sprawia, że nie możemy się oderwać od książki..
Jej opisy są bardzo obrazowe i pomagają czytelnikowi wizualizować wydarzenia.. Styl autorki jest dynamiczny i pełen akcji, co sprawia, że czytanie jest prawdziwą przygodą..

Fabuła jest interesująca i pełna tajemnic, a bohaterowie są dobrze wykreowani i łatwo się z nimi utożsamić.. Czytając tę książkę, przeżywałem różne emocje - było podekscytowanie, napięcie, strach, ale też nadzieja i ciepło..
Autorka potrafiła zaskoczyć mnie kilkoma zwrotami akcji i trzymała mnie w niepewności do samego końca..

Ta książka zabierze Cię w niesamowitą podróż razem z Coelem i Mishą. Będziesz mógł poczuć ich radość, smutek, strach i nadzieję, gdy będą stawiać czoła różnym wyzwaniom.

" Funkcjonowanie na tym świecie samo w sobie jest czasem ciężkie. A bycie u boku kogoś wymaga jeszcze więcej wysiłku. Bycie samemu byłoby prostrze, ale miło jest przytulić się do kogoś, usłyszeć, że komuś na nas zależy, i być czasem nazwananą świetlikiem. W sumie nie ma znaczenia, jak mnie nazywa, za to ma znaczenie, jak mnie traktuje... "

Historia zaczyna się od Cole'a Westa, który jest przyjacielem Coriny i Parkera.. Cole jest współwłaścicielem kancelarii prawniczej, a jego wujek, Duży John, jest związany ze światem przestępczym.. Pewnego dnia, Cole musi opuścić Nowy Jork ze względów bezpieczeństwa i wyrusza do Newport News..
W drodze tam, prawie potrąca pewną dziewczynę o imieniu Misha, która nagle wyskakuje przed jego samochód.. Okazuje się, że Misha jest w desperackiej ucieczce przed kimś.. Cole jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że oferując jej pomoc, wciągnie się w poważne kłopoty.. Te kłopoty dotyczą zwaśnionych rodzin, które pragną władzy, pieniędzy i są gotowe do walki..
Nawet porwanie jest dla nich akceptowalne..
Teraz Cole musi stawić czoła tym niebezpieczeństwom i dokonać trudnych wyborów..
Czy jest w stanie pogodzić miłość i lojalność wobec rodziny?

Avatar użytkownika - zaczytanamama86
zaczytanamama86
Przeczytane:2023-12-27, Ocena: 6, Przeczytałem,

„Cole West” Anna Wolf to drugi tom cyklu Niepokonani.
Jak zawsze autorka potrafi zaskoczyć czytelnika. Nowi bohaterowie i nowe problemy.
Nasz główny bohater Cole musi odpocząć od pracy i postanawia to zrobić u swoich przyjaciół. Poznaliśmy ich w pierwszym tomie (Corin i Parker). W trakcie podróży pod koła jego samochodu wpada dziewczyna, która przed kimś ucieka. Cole postanawia jej pomóc i chce bezpiecznie dostarczyć ją do jej domu. Zostawia jej swoją wizytówkę na wszelki wypadek.
Misha widzi coś, czego nie powinna. Ucieka i pod wpływem chwili dzwoni do mężczyzny, który dał jej wizytówkę.
Czy Cole pomoże dziewczynie?
No i można powiedzieć, że urlopu to nasz bohater nie będzie miał. Ale tak mi się wydaje, że on to kocha i uwielbia jak coś się dzieje. Bez wahania chce pomóc dziewczynie i dowiedzieć się, dlaczego ktoś ją śledzi.
Niebezpieczny świat, akcja, namiętność i cięta riposta tego nie zabraknie w książce. Nie będziecie się nudzić, ponieważ z każdym kolejnym rozdziałem akcja się rozkręca. Intrygi rodzinne wypłyną i namieszają w całej sprawie.
Serdecznie wam polecam ten tytuł.

Początek książki pozytywnie mnie zaskoczył. Były akcje, tajemnica, pościg. Misha zobaczyła coś, czego nie powinna, znalazła się przez chwilę w złym czasie i w złym miejscu. A to spowodowało oczywiście kłopoty. Czytałam z ciekawością, którą powoli coraz bardziej się zmniejszała. A potem to już tylko przekładałam kartki. Byle doczytać do końca. Końcówka książki daje nadzieję na dalszy ciąg, ale ja sobie odpuszczę.

Cole West to drugi tom serii Niepokonani, ale spokojnie można książki czytać oddzielnie. Nie czytałam pierwszej części, ale to wcale nie przeszkadzało mi w czytaniu. Natomiast przeszkadzało co innego. Język, jakim autorka się posługuje czyli wulgaryzm na wulgaryzmie. Nie raz pisałam, że czasami nawet pasuje rzucić mięsem, żeby historia była bardziej wiarygodna, ale uważam, że są granice. I tutaj były one wyraźnie przekroczone. Natomiast mały plusik mogę dać za to, że autorka nie przesadziła ze scenami erotycznymi.

Co do języka to oprócz ciągłych przekleństw denerwowały mnie wstawki typu : "Słodki Boże w agreście" itp. Pozostawię to bez komentarza.

W książce znajdziecie romans mafijny, trochę akcji, porwania, zatargi rodzinne. Zakończenia można się domyślić. Powieść zbiera wiele pozytywnych recenzji więc jestem w mniejszości, której się nie spodobała.

Cole West jest prawnikiem, razem z Corine prowadzi kancelarię, a przy okazji przyjaźni się z Parkerem. Jego wujek działa trochę w świecie przestępczym i to od niego Cole dowiaduje się, że lepiej by było, by na jakiś czas opuścił miasto. I tak też główny bohater postanawia odwiedzić swoich przyjaciół w Newport News. Po drodze jednak o mały włos nie dochodzi do wypadku, bo na drogę przed samą maskę wybiega mu dziewczyna. Już na pierwszy rzut oka widzi, że przed kimś ucieka i postanawia jej pomóc, proponuję podwózkę do domu. Na koniec ich spotkania daje jej swoją wizytówkę bo razie problemów on służy pomocą. Jednak nie zdaje sobie sprawy w jakie tarapaty może się przez to wpakować.

Co zrobiła dziewczyna, że musiała przed kimś uciekać? Czy West pomoże Mishy? Czy ta dwójka będzie miała szansę lepiej się poznać?

Bardzo lubię książki autorki, jednak moim zdaniem między pierwszym tomem, a drugim była zbyt długa przerwa. Zabierając się za czytanie tej książki już zupełnie nie pamiętałam o co chodziło w części pierwszej, jedynie co mi świtało w głowie, to że główny bohater Parker Rain miał tatuaże. Dopiero gdy dalej czytałam, to było wspomnienie o tym, że Parker był więźniem, wtedy już mi zaczęło się w głowie powoli wszystko układać.

Poza tym historię czytałam z zapartym tchem. Świetny pomysł, że West jest prawnikiem i przez to, że chce pomóc Mishy, to jednak czasem musi nagiąć swoje zasady. Jednak zaskakujące jest to, jak on potrafi wpakować się w niezłe bagno i nie zwraca uwagi na to kim on jest z zawodu, tylko w obecnej sytuacji stara się pomóc dziewczynie za wszelką cenę.

Jednak właśnie postać Mishy wzbudzała moje największe zaciekawienie. Dziewczyna mieszka sama z mamą, o swoim ojcu nie wie nic. Pewnego razu gdy wracał z pracy zauważa dwóch mężczyzn, którzy coś niosą, coś wyglądającego jak ciało. Gdy tylko ją zauważają zaczynają ją gonić i tak Misha trafia przed auto Westa.

Muszę przyznać, że dużo w tej historii było niejasności, które dopiero z czasem wychodziły na jaw. Bardzo podobała mi się przyjaźń Westa z Parkerem i Corine nawet to, że Cole przyprowadził Mishę i wiedzieli, że on jej pomaga, to go po prostu wspierali.

Dużym zaskoczeniem było dla mnie to, że gdy Misha dowiedziała się kim jest jej ojciec, to nie miała problemu by powiedzieć o tym kobiecie, którą widzi pierwszy raz na oczy. Ja nawet może wiedząc, że jest to ciotka mojego przyjaciela, to widząc ją pierwszy raz raczej bym się jej nie zwierzała.

Historia jest krótka i bardzo szybko się ją czyta. Ja bardzo przyjemnie spędziłam czas z tą książką i wam ją gorąco polecam. Jednak zachęcam by najpierw, albo sobie przypomnieć, co było w poprzednim tomie, albo zacząć czytać od pierwszego tomu, bo jednak jest kilka nawiązań do poprzedniej części.

Avatar użytkownika - Colibri
Colibri
Przeczytane:2023-11-23, Ocena: 5, Przeczytałam,

Cold West

Czytałam pierwszy tom "Niepokonanych" i jak tylko zobaczyłam, że pojawić ma się tom drugi, wiedziałam, że muszę go przeczytać. Cole jest współwłaścicielem kancelari prawniczej, do tego jest umięśniony, wytatuowany i bardzo przystojny. Gdy pewnego dnia chce zrobić sobie wolne i wyjeżdża w odwiedziny do przyjaciół, w drodze prawie potrąca Mishę. Dziewczyna jest przerażona i ewidentnie przed kimś ucieka. Mężczyzna postanawia jej pomóc i odwozi ją do domu, niewie jednak jak ta decyzja wpłynie na jego życie. Teraz Cole musi ją chronić, ale czy jest w stanie? Szczególnie gdy na wierzch wypływają kłamstwa rodziny Mishy.

Książka jak każda powieść Anny Wolf mnie zauroczyła. Uwielbiam jej pióro, a historie zawsze są wciągające i pochłaniające, jednocześnie będąc lekkimi i odprężającymi. Relacja bohaterów w książce "Cole West" nawiązuje się powoli, ale obie postacie są tak cudownie napisane, że miałam wrażenie że są wręcz żywe. Dobry facet, wart grzechu i zagubiona, ale inteligętna kobieta, poznają się przypadkiem, ale ich relacja będzie już ich wyborem. Co z nią zrobią? Książka naprawde wspaniała, jedna rzecz która mnie dziwiła był fakt czemu akurat ta dwojka na siebie wpadła, niechce za dużo zdradzać, ale wydawało mi się to mało prawdopodobne patrzac na ich... życie? Przeszłość? Kto przeczyta napewno będzie wiedział oco chodzi. Aczkolwiek chciałabym dodać, że kompletnie mi to nie przeszkadzało, fakt że coś jest mało prawdopodobne, nie znaczy że nie możliwe. Książka jest cudowna.

Avatar użytkownika - Mirela

AUTOR: ANNA WOLF

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA —
WYDAWNICTWO: AKURAT
MUZA

„Czas ma to siebie, że nie można go zatrzymać ani wyciągnąć z danej sytuacji tylko tego, co nam pasuje, a reszty wykasować. Każda chwila mija nieubłaganie. Każda sekunda naszego życia ma na coś wpływ. Każdy oddech sprawia, że jesteśmy bliżej śmierci. Tak, ona jedna czeka na nas wszystkich.....”

„Cole West” do druga część cyklu „NIEPOKONANI”. Niesamowita, intrygująca, pełna zakrętów, historia, która pochłania, bezpowrotnie i wciągnęła mnie w wir niespodziewanych wydarzeń, rollercoaster emocji, rodzącego się uczucia, intryg, tajemnic, układów i porachunków mafijnych. Zostajemy wciągnięci do brudnego, skorumpowanego świata, gdzie sprawiedliwość bywa ślepa. Akcja dynamicznie poprowadzona, ciągle coś się dzieje i autorka, co chwilę zaskakuje zwrotami akcji i doskonale buduje napięcie pomiędzy bohaterami. I zostaniemy  niesamowicie zaskoczeni przez autorkę, to co nam zafunduje pod koniec.
Autorka pokazuje, co tak naprawdę ważne jest w życiu. Że ważne są osoby i wspomnienia, które z nim tworzymy.
Zobaczymy, jak życie pisze różne scenariusze, w których bohaterowie wezmą udział.

Uwielbiam pióro autorki, które pochłania.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Cola i Mishy, dzięki czemu możemy poznać ich bliżej, zobaczyć, jakimi są ludźmi, jakie mają priorytety, co myślą i czują.
Czuć było pomiędzy nimi napięcie, niesamowitą chemię i zrozumienie.  W bardzo krótkim czasie stali się  dla siebie kimś ważnym.
Autorka stworzyła ciekawą relację pomiędzy Mishy i Colem, tu nic nie było wymuszonego, ich relacja rozwijała się,  stopniowo nabierając tempa, choć w dość  krótkim cza­sie.

Postacie wielowymiarowe, różnorodni, charakterni, którzy intrygują.
Ona staje się dla niego niebezpieczna jako kobieta, która za bardzo wchodzi mu pod skórę.

„Czuję się samotny. Najgorszy rodzaj samotności to ten, którego doświadcza się wśród innych. Ludzie mylą pojęcia „sam” i „samotny”. Można być samotnym samemu, ale również samotnym, będąc z kimś”.

Cole West wysoki, dobrze zbudowany, przystojny w dodatku wytatuowany mężczyzna marzenie każdej kobiety.
Prawnik i współwłaściciel kancelarii prawniczej, przyjaciel Parkera i Coriny.  Niestety musi przeczekać i zniknąć na dłuższą chwilę. Wyjeżdża do Newport News. Życie potrafi zaciekawić i być nieprzewidywalne i w taki sposób poznaje Mishy, dziewczynę, która wtargnęła do jego życia niespodziewanie, a dokładnie pod koła jego samochodu. Mężczyzna wie, że dziewczyna oznacza kłopoty, ale brnie w to mimo wszystko. Kłopoty same go znajdują.
Tak zaczyna się ich historia, która zaskoczy nawet ich samych.
Zostaną wciągnięci w grę,  rodzinne porachunki i bezsensowną walkę, której reguły ustala ktoś inny.

Mishy widziała coś, czego nie powinna, staje się celem i musi uciekać. Jedynym wyjściem i ratunkiem zostaje jej nowo poznany mężczyzna Cole, który oferuje, jej swoją pomoc. W jej życie wtargnął chaos, który próbuje ogarnąć, tylko nie wie, że to nie będzie takie proste.
To, co odkrywa, wiele zmieni i zostają wciągnięta w rodzinne rozgrywki o władzę, wielkie pieniądze i ludzi, którzy zrobią wszystko i nie cofną się przed niczym, aby osiągnąć swój cel.

‐ Kto ściga Mishe?
‐ Co odkryje dziewczyna i w co zostanie wplątana?
‐ Czy mężczyzna, który wdarł się, w jej życie zostanie w nim na dłużej?
‐ Czy Cole West zdoła ochronić dziewczynę?
‐ Czy Mishy namieszała w życiu Cola?
-Czy ona zostanie jego światełkiem w mroku, który go otacza?
‐ Czy będą musieli wybierać między uczniami a lojalnością?

Polecam 💙🩵🩵.

[Reklama] Wydawnictwo Muza S.A.

Przypadek? Los? Przeznaczenie? W życiu różnie bywa, prawda? I nie mamy wpływu na to, co na nas czeka. Tak samo jak u bohaterów drugiego tomu serii "Niepokonani".
    Cole West jest współwłaścicielem kancelarii prawniczej i na pewien czas musi opuścić Nowy Jork. Już pierwszego dnia pod koła jego samochodu wbiega kobieta, która widocznie przed kimś ucieka.
   Misha przypadkiem wplątała się w kłopoty, z których wyciągnąć ją może przypadkiem poznany Cole, który dodatkowo z każdym kolejnym dniem intryguje ją coraz mocniej.
   Jak możecie przypuszczać, sytuacja zgęstnieje. Akcja nabierze rozpędu a wzajemna fascynacja dodatkowo wszystko skomplikuje. Walka dobra ze złem. To będzie wyścig z czasem.
   Autorka sukcesywnie podsycała moją ciekawość. Żonglowała emocjami dostarczając niemałych wrażeń i adrenaliny. Bardzo dobra kreacja bohaterów, jak i rozwój ich relacji. Nie zabrakło walk i starć. Sekretów i tajemnic, które bardzo dobrze dopełniały fabułę.
   Bardzo wciągająca lektura. Stanowi idealny ciąg dalszy historii bohaterów, których polubiłam. I już nie mogę się doczekać trzeciej części. Autorka kolejny raz pobudziła moją wyobraźnię.
   Zachęcam do zapoznania się w kolejności chronologicznej z wytatuowanymi mężczyznami i ich kobietami. Będzie się działo.

Polecam

Avatar użytkownika - Bookszonki
Bookszonki
Przeczytane:2023-11-17, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam,

Drugi tom serii #niepokonani

Chociaż nie czytałam pierwszego tomu (standardowo, klasycznie) to w ogóle mi to nie przeszkodziło.

Wszystkie istotne kwestie zostały wspomniane a głównym bohaterem jest inna osoba niż w poprzedniej części.

Cole to prawnik, który ma za wujka mafioza.

Misha nie zna swojego prawdziwego pochodzenia.

Tych dwoje spotyka się przypadkiem.

Uczucie między nimi wybucha tak szybko jak szybko się czyta tą książkę.

Pędzi jak rozpędzony pociąg towarowy od początku do końca nie zwalniając ani na chwilę.

Mamy tu mafijne spiski, bijatyki, miłość i tajemnice.

Książka nie jest bardzo gruba nie jest też jakaś zawiła.

Taki czasoumilacz jesienny.

Co jest plusem to to, że pikantne sceny są zaledwie wspominane aniżeli opisywane szczegółowo.

Nie jestem pewna czy czytałam wcześniej coś pióra autorki jednakże mogę śmiało powiedzieć, że mi przypadło do gustu.

Czyta się pędem, nie ma nudy.

Nie jest to książka dla wymagających czytelników, tylko miła odskocznia by przeczytać w pochmurny wieczór czy też jak masz zastój książkowy, ona

szybko rozrusza dalej.

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2023-11-18, Ocena: 5, Przeczytałam,

,,Przykrywam się, poprawiam głowę na poduszce i zamykam powieki, próbując wymazać cały ten dzień oprócz mężczyzny z porche. Jego nie da się wymazać, chociażby się chciało (...)''

,,Gdy tak leżę w pościeli, a moja głowa dotyka poduszki, myśli wracają do brunetki, której o mało nie przejechałem w sąsiednim mieście. Mam pod powiekami jej twarz i zaczynam powoli odpływać do krainy Morfeusza, wiedząc, że nim nastanie kolejny dzień, jej wspomnienie może wyblaknąć..."

Nie czytałam pierwszego tomu, więc kilka kwestii nie rozumiałam co kto zrobił i że z kimś już jest lepiej, ale później załapałam o co mogło chodzić. Na okładce powinno być napisane ,,w biegu", bo mało, że postacie wciąż robiły pościgi, to akcja tak pędziła do przodu, ze po skończonym rozdziale, który był naprzemiennie pisany z punktu widzenia postaci, oddychałam jakbym sama biegła:-) Dodatkowo autorka pisała wszystko bardzo zagadkowo. Ktoś coś widział, ale nie wiedzieliśmy co. Ktoś przed kimś uciekał, ale nie wiedzieliśmy przed kim i czasami dlaczego. Postać matki Mishy była dla mnie nieco zagadkowa, bo jej córka martwiła się o nią, ale nie wiedziałam dlaczego. Kiedy dzwoniły do siebie, ona wiedziała, że coś jej jest i zapewniała, że zajmie się tym tematem, a ja nie wiedziałam jakim:-) Czy chodziło o bandziorów, które Mishę goniły? Czy o coś innego? A może o to, że goniły ją, bo widziała coś, czego nie powinna? Albo, że to był ktoś kogo znały i już wcześniej się przed nimi ukrywały? Pytań sto, a na końcu odpowiedzi. Oprócz tego mamy też wątek romantyczny, tylko w hardkorowych warunkach. Wystarczy mieć tu dobre serce, a już zbiry dobierają się do ich życia, by najlepiej je unicestwić. Oczywiście musiało być też wulgarnie, ale naprawdę było tego mało, jedynie dla podkreślenia nerwów. Cała książka mi się podobała, nawet druk większy i przejrzysty, a styl na wysokim poziomie z opisami i zdobieniami. Żałuje tylko, że nie czytałam pierwszej części, gdyż to chyba tam był poruszony problem zwaśnionych rodzin, tu tylko wiedziałam, że był. Polecam zacząć od części pierwszej i czytać je po kolei.

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2023-11-18, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Książek Anny Wolf nigdy za dużo 😉
Za każdym razem dostaję niesamowitą historię, która zapewnia mi niezapomniane chwile.
Pierwszy tom bardzo mi się podobał więc z niecierpliwością czekałam na drugi tom. Jestem w pełni usatysfakcjonowana lekturą.

Cole West musi wyjechać z Nowego Jorku, by uchronić się przed grożącym mu niebezpieczeństwem. Wybiera się do swoich przyjaciół Coriny i Parkera. W drodze do Newport News pomaga Mishy, która wtargnęła mu przed auto uciekając przed kimś. Okazuje się, że ich znajomość będzie miała konsekwencje.

Uwielbiam historie spod pióra Anny Wolf. Fabuła jest bardzo wciągająca. Wartka akcja, niebezpieczeństwo, mafijne porachunki, skomplikowane relacje rodzinne, walka o władzę i pieniądze, intrygi, tajemnice, miłość. Ciekawie wykreowani bohaterowie. Śledziłam ich losy z ogromnym zainteresowaniem. Autorka sprawiła, że czułam iskry pożądania między bohaterami i zapewniła mi emocje, adrenalinę i napięcie. Świetne dialogi nie pozwoliły mi nudzić się ani przez chwilę. Wiedziałam, że autorka zaskoczy mnie intrygującą historią. Dzieje się tutaj, oj dzieje!
Przyjemny styl i świetne pióro autorki nie pozwoliły mi oderwać się od lektury.
To fenomenalna powieść, którą musicie mieć na swoich półkach w domowej biblioteczce.
Fani mafijnych klimatów oraz romansów będą zachwyceni.
Z przyjemnością sięgnę po kolejne powieści autorki.

Polecam!

BRUNETTE BOOKS

Avatar użytkownika - Booklutek
Booklutek
Przeczytane:2023-11-12,

„Wiem jedno: życie potrafi być nieprzewidywalne, zarówno w dobry, jak i zły sposób”.

Kreacja postaci jest głęboka i błyskotliwa. Chociaż uwielbiam silne bohaterki w romansach mafijnych, podobają mi się także te, w których bohaterka jest wrażliwa, która rzuca alfę na kolana.

„Cole West” to dobra książka, która wciągnie cię od razu i sprawi, że w mgnieniu oka zakochasz się w przystojnym prawniku. Romans mafijny, który sprawi, że z niecierpliwością będziesz przewracać strony!

„Ten świat jest brudny, skorumpowany, a sprawiedliwość naprawdę bywa ślepa. Czasem system nie działa tak, jak powinien”.

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-11-09, Ocena: 6, Przeczytałam,

Książki pani Ani mogę czytać w ciemno,ponieważ wiem,że historia bohaterów mnie zachwyci spędzając z nimi niezapomniany czas.
Również w tym przypadku historia Cole’a i Mishy dostarczyła mi mnóstwa emocji,które powodowały szybsze bicie serca.

Wraz z bohaterami przeżywamy walkę z wrogami i przeciwnościami losu.Poznajemy tajemnice przeszłości oraz skrywaną prawdę przez najbliższych.Dzięki temu powieść jest naprawdę ciekawa i nieprzewidywalna.Nie tylko otrzymujemy rodzące uczucie pomiędzy bohaterami,ale również wspaniała przyjaźń na która zawsze można liczyć.Pomiędzy tym są rozgrywki mafijne i poznawanie swojego pochodzenia!Dzięki temu czyta się w ekspresowym tempie!

Mogę was zapewnić,że z bohaterami napewno nie będziecie się nudzić.Niebezpieczeństwo czyha tuż za rogiem a osoby z przeszłości przypominają o sobie.Pojawiająca się nowa postać na końcu lektury bardzo mnie zaintrygowała i czekam na kolejny tom serii.Mam nadzieję,że pojawi się już niedługo!

Polecam wam tą wspaniała historię,która pokazuje,że nieoczekiwana pomoc może skomplikować życie a zarazem przynieść nieodczuwalne uczucia

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2024-01-21, Ocena: 6, Przeczytałem,

Pie­nią­dze są ważne, ale nie naj­waż­niej­sze".

Cole West, przystojny prawnik, który niespodziewanie musi zniknąć na jakiś czas z Nowego Jorku. Mężczyzna postanawia udać się do swoich przyjaciół w Newport News.

Po drodze jednak dochodzi do zdarzenia, w którym omal nie potrącił przerażonej dziewczyny. Widząc, że kobieta, ewidentnie przed kimś ucieka, postanawia się jej pomóc.

Tylko jakie konsekwencje, niesie za sobą ta pomoc?

"Czasem trzeba robić rzeczy ekstremalnie głupie, żeby później powiedzieć sobie, że teraz mogę zrobić coś ekstremalnie zwyczajnego i niczego nie żałować."

Zacznę od tego, że po książki autorki sięgam już w ciemno, nie czytam nawet opisów, bo wiem, że się nie zawiodę.

Tak samo było i tym razem Anna Wolf zaserwowała nam jazdę bez trzymanki, kłopoty w postaci zwaśnionych rodzin oraz żądnych władzy, pieniędzy i walki ludzi, którzy nie cofną się przed niczym.

Totalny rollercoaster emocjonalny, który nie pozwala nawet na chwilę złapać oddechu. Co do bohaterów przyjaciół Cola, Coriny i Parkera, poznaliśmy w pierwszej części, serii. Sam Cola to dla mnie intrygująca postać a Misha to kobieta zagadka.

Fabuła genialna składa się z tego, czego dobrej książce potrzeba: namiętność, niebezpieczeństwo, cięty język, akcja i przystojni niebezpieczni faceci ? oczywiście nie zabraknie pięknych kobiet.

Kto zna pióro autorki, ten .wie, że nie przebiera ona w półśrodkach. Wszystko zapięte jest na ostatni guzik a zakończenie pozostawia nas w zawieszeniu...

Trzeba czekać na kolejny tom...

Polecam jest to książka na

jeden wieczór

Avatar użytkownika - Zfascynacjaoksia
Zfascynacjaoksia
Przeczytane:2023-12-22, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2023,

Anna Wolf jak zwykle nie zawodzi i funduje swoim czytelniczkom zadziorny, pasjonujący, emocjonalny rollercoaster, od którego nie sposób się oderwać. To jedna z tych odurzających historii, które połyka się na raz, a po skończonej lekturze pozostaje nienasycenie i tęsknota za nakreślonymi postaciami. Stopniowo ujawniane sekrety, niebezpieczny klimat i gorące sceny, dodatkowo podkręcają atmosferę i rozpalają zamysły, a zatem fundują wszystko to, za co tak bardzo kochamy hipnotyzujące romanse.

Język autorki jest lekki i sugestywny, wszelkie emocje nakreślone zostały z niesamowitą wnikliwością, dzięki czemu lektura silnie angażuje. Ogromną zaletą są frapujące dialogi, stopniowo rodzące się niespodziewane uczucie, a także liczne zwroty akcji, jakie dodają książce fascynującej dynamiki. Napięcie między bohaterami jest niemal namacalne i błyskawicznie przenosi się na czytelnika, Anna Wolf nakreśliła naprawdę obezwładniającą, hipnotyzującą historię, od której niełatwo się uwolnić.

Kreacje bohaterów są niebanalne, a jednak mam wrażenie, że pisarka postanowiła stopniować czytelnikom wiedzę na ich temat. Poznajemy ich pomału, mając świadomość, że najlepsze tajemnice pisarka zostawia na razie szczelnie ukryte. W momencie, gdy najciekawsze karty zostają odkryte, zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki, która skutecznie uniemożliwia odłożenie książki na półkę przed dotarciem do finału.

,,Cole West" to porywający, ekscytujący i rozpalający romans, od którego naprawdę nie sposób się oderwać! Tu zadziorność przeplata się z rodzącym uczuciem oraz solidną dawką niebezpieczeństwa, a zatem moc silnych, odurzających wrażeń gwarantowana! Z tą książką nie ma mowy o nudzie, wyjątkowo sugestywne pióro uczyni z was naocznego świadka tej porażającej historii, po której naprawdę długo nie będziecie mogli ochłonąć.Polecam całym sercem!

Avatar użytkownika - Grazyna_a_czyta
Grazyna_a_czyta
Przeczytane:2023-11-21, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Po ,,Parkerze Rainie" przyszedł czas na tajemniczego przyjaciela pary, którą poznaliśmy w pierwszym tomie serii Niepokonanych.

Cole West jest prawnikiem oraz współwłaścicielem jednej z nowojorskich kancelarii. Pod garniturem skrywa ciało pokryte tatuażami a sam zna również ciemną stronę miasta, które nie śpi. Mafia i gangsterski półświatek, są dla niego chlebem powszednim. Kilkutygodniowy urlop, który planuje spędzić u przyjaciół, Corinny i Parkera, zmienia się jednak w pełną mroku i tajemnic walkę o przetrwanie. Wszystko to przez niepozorną dziewczynę, Mischę, która uciekając w nocy przed napastnikiem niemal wpada mężczyźnie pod samochód. To jedno wydarzenie zmieni bieg życia obojga. Sprowadzi na nich niebezpieczeństwo i pożądanie, przed którym żadne z nich nie będzie mogło się ukryć.

Fabuła serwuje nam zwroty akcji, które zaskakują, dodają napięcia, ale przede wszystkim podnoszą poziom adrenaliny. Dzieje się wiele, lecz wszystko jest ze sobą powiązane więc doskonale współgra ze sobą. Porachunki mafijne, tajemnicza przeszłość, pościgi - te wszystkie wątki sprawiają, że od tej książki ciężko się oderwać. Relacja głównych bohaterów pełna namiętności zaskakuje nie tylko czytelnika, ale i ich samych. Dlaczego? Bo żadne z nich nie spodziewało się takich uczuć w zaistniałych okolicznościach.

Miło było po raz kolejny spotkać się z bohaterami pierwszej części serii. To tak jak z odwiedzinami u starych znajomych. Przyjemnie dowiedziecie się, czy u nich wszystko w porządku - lubię takie zabiegi w cyklach książek. Mam wrażenie, że dzięki nim czytelnik bardziej zżywa się z ich postaciami.

Książkę przeczytałam w jedno popołudnie. Wciągnęłam się już od pierwszej strony. Nie omieszkałam najpierw przypomnieć sobie poprzedniego tomu aby móc na świeżo wejść ponownie w fikcyjny świat bohaterów. Zakończenie sugeruje kolejną część, więc liczę, że wkrótce będę mogła się przekonać co do losów kolejnego mężczyzny z teamu Niepokonanych. Już czuję, że warto czekać na następny tom serii.

Avatar użytkownika - Oktawia_czyta
Oktawia_czyta
Przeczytane:2023-11-20, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Po przeczytaniu poprzedniego tomu wiedziałam, że będę brała się od razu za ten. Od pierwszych stron akcja wciąga czytelnika. Chcemy wiedzieć o co chodzi, czy los bywa tak przewrotny, że podrzuca nam na drogę osoby, z którymi możemy mieć coś do czynienia. Czy wierzyć w taką ilość przypadków?

Nie braknie bohaterów z poprzedniej części, więc akcja fajnie zgrywa się w całość. Kiedy już myślimy, że wiemy jak potoczą się losy bohaterów, autorka nie zwalnia tempa! Ja to kooocham! Tyle emocji! Takieon

Jestem zachwycona !

Polecam!

Avatar użytkownika - KamaZ03
KamaZ03
Przeczytane:2023-11-19, Ocena: 6, Przeczytałem,

Cole West to wzięty nowojorski prawnik, którego wuj jest mafiosem.

Brzmi ciekawie?

To dopiero początek tej niezwykłej historii. Na drodze młodego mężczyzny staje Mischa, lecz ich znajomość nie zaczyna się szablonowo.

Dziewczyna bowiem niemal wpada pod koła jego samochodu. A wszystko przez to, że zobaczyła coś, co nie było przeznaczone dla jej oczu.

West nie chcąc zostawić nieznajomej z ogromnym kłopotem zabiera ją do siebie.

Co z tego wyniknie? Czy przeszkody mnożące się na drodze tych dwojga okażą się nie do pokonania?

Mischa Grinsbrook nie znała swego ojca, a gdy pytała o niego mamę kobieta uparcie milczała.

W obliczu zagrożenia prawda jest jedynym wyjściem.

Tylko czy młoda kobieta jest gotowa na to z czym przyjdzie jej się zmierzyć?

Książka jest moim pierwszym spotkaniem z autorką i muszę wyznać jedną rzecz - żałuję, że odkryłam jej powieści tak późno.

Ta historia to rozpędzony pociąg nie zatrzymujący się ani na moment.

Mamy tu wszystko, co lubimy.

Romans w którym to on pierwszy zdaje sobie sprawę z tego, co czuje, tajemnice z przeszłości, intrygi i bezwzględne mafijne środowisko, napisane tak wciągająco iż tę powieść się po prostu pochłania.

Polecam całym sercem nowej czytelniczki.?

PS Z niecierpliwością czekam na historię Asha Harda ?

Ryzyko gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Ryzyko gangstera

Trzeci tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce!„Mafia to ja”.Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną...

Vendetta. Leo Renado
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Vendetta. Leo Renado

Anna Wolf powraca z nową serią mafijną. Renado nie jest kimś, z kim warto zadzierać, o czym niektóre osoby zapominają. Leo dowiaduje się, że zawiązano...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;