Cole West

„Cole West” Anna Wolf to drugi tom cyklu Niepokonani.
Jak zawsze autorka potrafi zaskoczyć czytelnika. Nowi bohaterowie i nowe problemy.
Nasz główny bohater Cole musi odpocząć od pracy i postanawia to zrobić u swoich przyjaciół. Poznaliśmy ich w pierwszym tomie (Corin i Parker). W trakcie podróży pod koła jego samochodu wpada dziewczyna, która przed kimś ucieka. Cole postanawia jej pomóc i chce bezpiecznie dostarczyć ją do jej domu. Zostawia jej swoją wizytówkę na wszelki wypadek.
Misha widzi coś, czego nie powinna. Ucieka i pod wpływem chwili dzwoni do mężczyzny, który dał jej wizytówkę.
Czy Cole pomoże dziewczynie?
No i można powiedzieć, że urlopu to nasz bohater nie będzie miał. Ale tak mi się wydaje, że on to kocha i uwielbia jak coś się dzieje. Bez wahania chce pomóc dziewczynie i dowiedzieć się, dlaczego ktoś ją śledzi.
Niebezpieczny świat, akcja, namiętność i cięta riposta tego nie zabraknie w książce. Nie będziecie się nudzić, ponieważ z każdym kolejnym rozdziałem akcja się rozkręca. Intrygi rodzinne wypłyną i namieszają w całej sprawie.
Serdecznie wam polecam ten tytuł.

Informacje dodatkowe o Cole West:

Kup książkę Cole West

Parker Rain
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Parker Rain

Parker Rain mieszka w Newport News, jest właścicielem baru i ma reputację mordercy. Przesiedział - jak się okazało niesłusznie - rok w więzieniu. Podczas...

Storm
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Storm

Chociaż poznali się wiele lat temu, dopiero teraz mogą zbudować coś prawdziwego. Jej tajemnica zmieni ich życie na zawsze... Summer jest samotną matką...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska