Cykl Meteo (#3). Upał

Tom 3 cyklu Meteo

Podinspektor Jakub Tyszkiewicz stoi na czele Biura Zwalczania Terroryzmu.

Ma zapewnić bezpieczeństwo rozgrywanego na Stadionie Narodowym meczu Polska - Niemcy.

Trzy dni przed meczem w okolicach Dworca Centralnego szahid próbuje zdetonować ładunek wybuchowy.

Dzień później przy jednej ze stacji metra eksploduje podłożona przez terrorystów bomba i zabija kilku policjantów.

Ktoś włamuje się do systemu informatycznego stadionu. Mecz musi się jednak odbyć...

Drugie wydanie opatrzonej nową okładką powieści Marcina Ciszewskiego z Meteorologicznego

Cyklu, w skład którego wchodzą Wiatr, Mróz, Upał, Mgła i Deszcz.

Informacje dodatkowe o Cykl Meteo (#3). Upał:

Wydawnictwo: WarBook
Data wydania: 2017-08-02

Kup książkę Cykl Meteo (#3). Upał

Cykl Meteo (#3). Upał - opinie o książce

Stadion Narodowy - miejsce ćwierćfinałowego meczu Polska-Niemcy. Sześćdziesiąt tysięcy kibiców, wśród nich kanclerz i premier. Idealny cel. Panuje nieznośny skwar, ulice Warszawy są pełne kibiców. Ci, którzy zamierzają rozpętać piekło, zrobią to teraz. Podinspektor Jakub Tyszkiewicz nie ma łatwego zadania. To on odpowiada za bezpieczeństwo meczu. Problem w tym, że nie wiadomo, kto jest prawdziwym wrogiem. Czy narodowe bezpieczeństwo wymaga ofiar? Jak daleko mogą posunąć się tajne służby, aby zrealizować swoje cele? Kto decyduje o tym, co jest najlepsze dla interesu państwa?
Kontynuacja losów Jakuba Tyszkiewicza i Stanisława Krzeptowskiego z "Mrozu". Tym razem akcja dotyczy sytuacji bardzo kryzysowej, która ma miejsce w trakcie Mistrzostw Europy w piłce nożnej, które odbywały się w Polsce. Jak zwykle u p. Ciszewskiego akcja toczy się wartko i bardzo interesująco. super!
Bardzo dobra sensacja. Sugestywnie, realnie napisana historia, aż ciarki przechodzą przy czytaniu.
Avatar użytkownika - Eli1605
Eli1605
Przeczytane:2019-01-05, Ocena: 6, Przeczytałam,

Super książka. I na dokładkę polskiego autora. Pierwsza część była dobra ale ta jest rewelacyjna. Podczas EURO na stadionie w Warszawie dochodzi jednocześnie do dwóch zamachów terrorystycznych. Przypadek czy celowe działanie? To na szczęście jest tylko fikcja ale jakże realna. Walka różnych służb o kompetencje, przywództwo, ukrywanie informacji, brak wspólnego działania a nawet dezinformacja. A ja pytam o co chodzi? Czyż bezpieczeństwo narodowe nie jest od tych rozgrywek ważniejsze. Niestety jak patrzę na światek polityczny to absolutnie wierzę w taki obrót sprawy. Polubiłam ekipę Jakuba Tyszkiewicza a jemu samemu życzę unormowania spraw osobistych i rodzinnych bo policjantem jest wzorowym.

Avatar użytkownika - AnnaBook
Przeczytane:2018-02-19, Ocena: 5, Przeczytałam,
www.ru2012.pl
Marcin Ciszewski0
Okładka ksiązki - www.ru2012.pl

Czas: 25 września 2012. Miejsce: Warszawa, Port Lotniczy Okęcie. Jerzy Grobicki opuszcza pokład samolotu lecącego z USA. Nim wsiądzie do auta stojącego...

Autor bestsellerów
Marcin Ciszewski0
Okładka ksiązki - Autor bestsellerów

Historia mężczyzny, który w nadmiarze wszystkiego odkrywa brak najważniejszego. Bogaty, uwielbiany przez czytelników. Przystojny, pożądany przez kobiety...