CzaroMarownik 2022

To będzie wyjątkowy rok!

Poznaj kultowy magiczny niezbędnik z mnóstwem inspiracji.
Czym jest magia codzienności? Jak odkryć i celebrować moc codziennych rytuałów? Przepis jest jeden: CzaroMarownik, najczęściej wybierany kalendarz magiczny w Polsce. Zaplanuj sobie rok pełen magii!

CzaroMarownik to ponad 200 stron, na których znajdziesz zarówno kalendarz tradycyjny, jak i księżycowy. Poza tym otrzymasz sporo informacji i odkryjesz wiele magicznych ciekawostek. Poznasz horoskop dla każdego znaku zodiaku, prognozę astrologiczną na 2022 rok, opisy praktyk magicznych oraz rytuałów wraz z magicznym BHP.

Przygotuj się na wspaniały, pełen magii 2022 rok i znajdź źródło inspiracji na każdy dzień!
Dzień po dniu zdobywaj nową wiedzę magiczną. Dzięki kalendarzowi poznasz m.in.:

przepisy na olejki i kadzidła,
kryształy na stres,
magiczną spiżarnię.
Dodaj szczyptę magii do swojego życia!

Informacje dodatkowe o CzaroMarownik 2022:

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2021-10-06
Kategoria: Poradniki

Tagi: Kalendarz kalendarz księżycowy Historie miłosne organizer horoskop

Kup książkę CzaroMarownik 2022

CzaroMarownik 2022 - opinie o książce

„Czaromarownik 2022” to już mój drugi książkowy kalendarz księżycowy od Wydawnictwa Kobiecego. Używałam go przez cały 2021 rok i zakochałam się w nim do tego stopnia, że nie wyobrażałam sobie nawet, że miałabym spędzić kolejny rok bez niego.

Jestem oczarowana przede wszystkim szatą graficzną kalendarza. Wystarczy spojrzeć na okładkę, a już można się zakochać. Wewnątrz ten magiczny klimat również się utrzymuje. A to za sprawą fantastycznych dodatków, które w nim znajdziemy. Co zatem otrzymujemy razem ze standardowym kalendarium? Magiczny kalendarz księżycowy to wyjątkowe połączenie wygodnego organizera/kalendarza z poradnikiem. Dlatego oprócz miejsca na własne notatki, przemyślenia czy oznaczenie ważnych wydarzeń z naszego życia otrzymujemy mnóstwo dodatkowych informacji i ciekawostek, które pozwolą każdego dnia odkrywać magię codzienności i zdradzają receptury na to, jak rozwijać swoje magiczne umiejętności. Wśród dodatków w kalendarzu znajdziemy: profesjonalny horoskop, runy i ich znaczenie, fazy Księżyca, święta magiczne, zaklęcia i rytuały, magiczne przepisy kulinarne, przepisy na olejki i kadzidła, kryształy na stres, magiczną spiżarnię i wiele więcej.

Samo kalendarium również jest godne polecenia. Dni tygodnia są naprawdę dobrze i przejrzyście rozplanowane. Na jednej stronie mamy dwa dni, a jeśli wypada sobota i niedziela, na stronie są trzy dni. Miejsca na notatki jest wystarczająco dużo, do tego wszystko jest czytelne. No może linijki, w których mamy coś zapisywać, mogłyby być wyższe, ale nie marudzę, bo nie można mieć wszystkiego. Bardzo mi pasuje takie rozplanowanie dni tygodnia, bo kalendarz dzięki temu nie jest gruby i zawsze można mieć go przy sobie. Dużym plusem jest też twarda okładka, dzięki której mamy pewność, że nasz kalendarz nie zniszczy się w torebce. Każdy miesiąc rozpoczyna się od wyznaczenia celów. Poza tym podane są wszystkie święta, które mamy w danym miesiącu, również te nietypowe, jak na przykład obok informacji o Dniu Ojca, znajdujemy tę o Nocy Świętojańskiej. Przy każdym dniu podano również, kto w danym dniu obchodzi imieniny. Wewnątrz kalendarza znajduje się dobrana kolorystycznie tasiemka. Czaromarownik 2022 to nie tylko wizualny majstersztyk (ach to mieniące się złoto), ale i solidna publikacja dla osób kochających magię i astrologię.

Jeśli jeszcze nie posiadacie kalendarza na 2022 rok, albo lubicie mieć dwa, zachęcam do zaopatrzenia się w Czaromarownik, bo bardziej wyjątkowego kalendarza nie znajdziecie. W takim kalendarzu aż chce się planować. To kalendarz, który inspiruje do pozytywnych zmian i podjęcia nowych wyzwań, a także wprowadza do życia odrobinę magii. Serdecznie polecam!

Czy zauważyliście, że już jest listopad!? Jeśli mam być szczera, to gdyby nie dzień wolny na 1 listopada, to nadal żyłabym gdzieś pomiędzy wrześniem, a październikiem. Tymczasem przed nami ostatnie miesiące jesieni i nadchodzący nowy rok. Może to i dwa miesiące, ale na pewno wiecie, jak ten czas szybko płynie. Tutaj dużo obowiązków, tutaj kuszące rozrywki, a gdzieś pomiędzy pozostające widmo zagrożenia ze strony pandemii. Ciężkie czasy nastały. 2020 już nam to pokazał, 2021 na razie malował się w lepszych barwach, a teraz pozostaje nadzieja, że 2022 odmieni te lata 20. XXI wieku. Jesteście gotowi na to?

Pewnie ciężkie pytanie, bo po czym tak naprawdę stwierdzić, że jest się gotowym... W moim przypadku jest to nieodłącznie kalendarz, który daje mi poczucie, że mogę wszystko zaplanować i wiedzieć, czego się spodziewać. Oczywiście plany planami, życie życiem, ale uporządkowanie w moim przypadku jest podstawą. Z tego względu dzisiaj chciałam Wam zaprezentować kalendarz, który pozwala magicznie rozpocząć rok i zawsze dodaje mojemu życiu nutkę mistycyzmu. A mowa tu o "Czaromarowniku 2022"!

Niektórzy są zdania, że kalendarz to kalendarz i koniec kropka. Otóż nie zgadzam się z tym poglądem. Kalendarz musi być ładny, by patrzenie na niego nie zniechęcało do planowania. Kalendarz musi być dobrze rozłożony pod względem dat, by łatwo było się odnaleźć. I kalendarz musi mieć potrzebne informacje. Czy ten to wszystko ma?

Zaczynając właśnie od wyglądu, to muszę Wam powiedzieć, że już dawno nie widziałam czegoś tak pięknego. Ostatni "Czaromarownik" pod względem wizualnym cieszył już moje oko, ale ten na 2022 po prostu zachwyca. Twarda oprawa, idealnie dobrane barwy i to mieniące się złoto... Już ta dokładność estetyczna sprawia, że chcę po niego sięgnąć, oglądać go i zapisywać najróżniejsze rzeczy – zapisywać dokładnie, moim najpiękniejszym pismem i bez błędów. Pośrednio w swoim czasie zmusi mnie to do większego skupienia i przemyślenia niektórych spraw. Wydawałoby się to nic nieznaczące, ale dla mnie w jakimś stopniu wyznacza plany. Tym bardziej że wewnątrz również pomiędzy tak kontrastową czernią i bielą znajdują się piękne wykończenia.

Tak naprawdę tylko do układu kalendarza mam pewne zastrzeżenia, choć nie można ich uznać jako jednoznacznej wady, gdyż tak naprawdę planowanie jest niezmiernie subiektywną sprawą i to, co jednym odpowiada, innych może zniechęcać. Uwielbiam mieć cały tydzień na jednej lub dwóch stronach, tak bym otwierając kalendarz, mogło wzrokiem zobaczyć, co szykuje się w tym tygodniu. Tymczasem w "Czaromarowniku" czasami są dwa dni, innym razem cztery, jeszcze innym razem na lewej stronie znajduje się środek tygodnia. Z doświadczenia wiem, że bardzo mnie to rozprasza i zdarzało mi się pomylić piątek z poniedziałkiem, jakkolwiek absurdalnie to brzmi.

A co z informacjami w kalendarzu? Jak łatwo się domyślić, są one związane z magicznymi aspektami. To jest kolejna sprawa, którą po prostu trzeba lubić. Nie biorę ezoteryki jako coś rzeczywistego, w co na co dzień wierzę. Niemniej lubię czytać o takich sprawach, więc kalendarz jest dla mnie bardzo ciekawy. Znajdują się w nich tłumaczenia run, co w ogóle jest moją ulubioną częścią. Można je wykorzystywać jako tajemnicze kody, co niekiedy staje się dla mnie źródłem rozrywki. Doceniam też aspekt różnorodnych świąt. Znajdują się w wypisach święta typowo związane z naszą kulturą czy katolicyzmem, jednak można zapoznać się też ze świętami pochodzącymi z innych rejonów świata lub rożnych mitologii, co jest dla mnie fantastyczną ciekawostką. Tak zdradzając Wam trochę wnętrza "Czaromarownika", to można tam znaleźć: horoskopy, informacje o kartach, herbatach, kryształach i wiele innych!

Jeśli chcecie w jakiś sposób nadać magii przyszłemu rokowi, to myślę, że właśnie "Czaromarownik" może okazać się czymś, co będzie w stanie pomóc. Tutaj jest tylko kwestia Waszych upodobań. Ale coś czuję, że wszystkie czarownice i czarownicy na pewno zachcę mieć go przy sobie w 2022.

Avatar użytkownika - klaudiahanczuk
klaudiahanczuk
Przeczytane:2021-11-02, Ocena: 6, Przeczytałem,

Jesteście już przygotowani na rok 2022? Macie zakupione już swoje kalendarze czy plenery?
A może jednak uważacie, że to jeszcze za wcześnie na takie zakupy?
Co w nich zapisujecie?

Dzięki uprzejmości @wydawnictwo.kobiece w tym roku nie będę martwiła się o swój plener na przyszły rok, bo właśnie takim mnie obdarowano. I to nie byle jakim, a magicznym, dedykowanym czarownicom, bądź osobom interesującym się magią i czarami. Ten rok był dla mnie łaskawy właśnie w książki o tematyce czarnej magii i zaklęć. Chyba powinnam się zapisać do jakiejś szkoły typu Hogward, aby stać się dyplomowaną czarownicą, bo po tylu przeczytanych książkach, teorię mam już w małym paluszku😁

Czym "Czaromarownik" może Was zaskoczyć? Bądźcie przygotowani na totalnie magiczno-astrologiczny kalendarz z piękną szatą graficzną. W środku zadbano o każdy szczegół, ale to akurat mnie nie zdziwiło, gdyż Wydawnictwo Kobiece jest najlepsze, jeśli chodzi o okładki, wszelkie ozdobniki i elementy upiększające książkę. Czary-mary to z tym związany jest kalendarz na przyszły rok i to jemu w pełni zostały poświęcone kartki. To nie jest jeden z wielu nudnych kalendarzy, ten jest wyjątkowy i magiczny, oprócz tego skrywa w sobie wielką tajemnicę i moc😉

Znajdziecie tutaj bardziej szczegółowo opisany horoskop, poznacie fazy księżyca, nie obyło się od informacji o świętach związanych z magią i znaczeniu magicznym run. To już dziewiąta edycja "Czaromarownika", a dla mnie pierwsza i czuję, że będzie to niezwykły rok, pełen niespodzianek 🤗
To będzie rok pełen magii 🔮😍🌿

Avatar użytkownika - martucha180
martucha180
Przeczytane:2021-10-24, Ocena: 5, Przeczytałam, Moje 2021,

Łagry. Przewodnik encyklopedyczny
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Łagry. Przewodnik encyklopedyczny

Pierwszy całościowy opis systemu obozów sowieckich (1923–60) dokonany nie na podstawie relacji więź-niów, lecz gigantycznej, tajnej dotąd dokumentacji...

Wesołe kociaki. Poznaję koty rasowe
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Wesołe kociaki. Poznaję koty rasowe

Jaki to pies, jaki to kot? Seria zeszytów edukacyjnych, dzięki którym dzieci poznają rasy psów i kotów. Na jednej stronie...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;