"Działania z pomysłem. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20" to ćwiczenia adresowane do uczniów klas młodszych mających trudności w uczeniu się matematyki oraz dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym. Zbiór zadań może być wykorzystany do pracy na zajęciach wyrównawczych, korekcyjno-kompensacyjnych i rewalidacyjnych, a także do ćwiczeń w domu.

W zestawie ćwiczeń zastosowano różne kolory: grafów, drzewek, tabel, co w dużej mierze ułatwia dziecku naukę liczenia. Publikacja - bogato ilustrowana, zawierająca wycinanki z kolorowymi obrazkami i gry edukacyjne - wzbudzi zainteresowanie i zachęci dziecko do dalszej zabawy z matematyką.

Informacje dodatkowe o Działania z pomysłem. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20. Ćwiczenia dla uczniów klas młodszych z trudnościami w uczeniu się matematyki oraz dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym z niepełnosprawnością intelektualną:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2024-05-07
Kategoria: Pedagogika

Kup książkę Działania z pomysłem. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20. Ćwiczenia dla uczniów klas młodszych z trudnościami w uczeniu się matematyki oraz dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym z niepełnosprawnością intelektualną

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;